bugün

kararsız olan erkektir.
yedi mesaj daha sonra kendisine yedi ayrı tokat olarak geri dönecek erkeğidir.
(bkz: şerefsiz)
kişilik bozukluğu yaşayan erkektir.
çirkin erkektir.

(bkz: ooooo tespit)
kızlarla arası iyi olan erkektir.
gecenin sonunda yine 31 çekecek erkektir. mesajları okur okur asılır artık. gülücüğe odaklan.
Sevgilisi varken aynı anda 7 kişiyle mesajlaşan erkektense bir nebze olsun bağırlara basılabilir, "Hey bebek çok tatlısın alıyorum bi dal" mesajı atılabilir.
orta yas sendromundadir,kendini deniyordur..uykusuzluktan iflahi sikiliyordur..zihinsel olarak masturbasyon yapiyordur.
(bkz: 1 erkekle mesajlaşan 7 kız)
Kezban ayrıntıda gizlidır.
diğer erkeklerin hakkını yiyordur. kul hakkına girdin lan, öbür dünyada görüşeceğiz!
psikolojik sorunları olan erkektir.
Erkek gibi erkektir.
gülücüğe odaklanıyordur. evet.
yetise biliyorsa alkisliyorum burdan onu.
he is a multitasker!
30 dakkada sarji biter.
orospu çocuğudur afedersin. evet.
meriçtir. vurduruyo olması muhtemel.
Hosuna giden Kizlarla konusmayi seven erkektir. cunku bu cok zevkli.
playboy hayatı yaşayan ve herhangi biriyle gelecek hayali kurmadan gönül eğlendiren erkektir. kızların en sevdiği erkek modelidir bu çünkü kızlar şerefsiz sever.
sadece mesajlaşıyorsa iyi yapan erkektir.
adam gibi adamdır.
ben tek kişiyi zor idare ederim millet yedi kişiyi nasıl aynı anda idare eder fikir verin be.
gelip benden ders alması gereken erkektir. burada kızlar beni tavlamak için şekilden şekile girmeleri yok mu ? bilerek ayağımı yıkar mısın diyorum hiç gocunmam diyor masaj bile yaparım ehu ehuu diyor. birde çok gandırıkçı üç kağıtçılar boşanmış 2 çocuğu var saklıyor biz sanki dünkü çocuğuz.

çirkin erkeklere köpek çeken çemkiren aslan kesilen kızlar yakışıklı olunca kedi oluveriyorlar. kızlar birde şerefsiz yalancı erkeklere bayılıyorlar.

ama tövbe ettim çapkınlık , playboyluk yok. namaza da başladım. bir de helal süt emmiş hanım hanımcık bir kız bulursam tamam hemen evlenecem.

buarada asıl kızlar tehlikeli yedeğin yedeğin yedeğini tutuyorlar. baktı senden iyisini buldu sen iyi birisin ama deyip başkasına gidiyor.
Askerde iyi yazıcı olur. Hemen halleder işleri.
Kızı siktir et de 7 erkekten biri sensen vay haline..