bugün

esasen ortalama bir kızdır. bunu ayıplama unsuru olarak yazmıyorum. kadınlar bir dalı tutmadan diğerini bırakmak istemezler. aynı anda 5 erkekle derinliği ve içeriği farklı olacak şekilde flört edebilen kızdır. bir dereceleme yapacak olursak 10/8, 10/7, 10/5, 10/5, 10/3 şeklinde puanlama yaparak gider. görüldüğü gibi ilk örnek sonuca daha yakın. tıpkı sperm yarışı gibi. iyi olan kazanıyor ve döngü asla değişmiyor.
Vardır illaki ama az rastlanır çünkü kızlar duygusaldır aşk ararlar ama erkekler yapabilir.
iş bulma kurumu gibidir. evet.
ruhu orospudur kendisini bilemeyecegim.
seçmece yapıyordur.
6.3 lt , v8 motorlu kaşardır .
geleceği parlak kızdır. Mezun olduğum lisede vardı böle bir kız 7 erkeği idare ettiğini söylemişti.
o 5 erkeğin sadece bir tanesiyle yatar. o da genellikle sarışın ve renkli gözlü olanıdır.
gideri olan kızdır.
bir ay önce yaşadığım olay. kevaşe aynı anda 5 kişiyle daha flört ediyormuş.yıkıldığım bir an olmuştur.halbuki onunla ciddi şeyler düşünmüştüm.çok yanılmışım çok.sonra da zaten komple bıraktı.arkadaşıma da bu çocuk piç,serseri değil demiş.sanki liseliyiz amk. tamam hoş çocuk ama kurtarmaz demiş.ulan şimdi diyorum ki bir kevaşe için piç olmaya değmez.efendi olmaya devam.
bak şimdi şu şöyle oluyor:

bu sinemaya gitmiş,
bu parkta el ele tutuşmuş,
bu orta parmağı ile yoklamış,
bu da benden günah gitti demiş,
ve son olarak ta hep bana rab bana demiş,
ve kendini kerhane yollarında bulmuş...

hani bana diyen yok maalesef bu versiyonda..
takım çalışmasına yatkın olan, prazentabl, esnek çalışma saatlerine uygun, seyahat engeli olmayan, erkek adaylardan para-araba talep eğrisine bakan kızdır.
su katılmamış orospudur.
maşallahı vardır cidden.
haftada 7 gün olduğu ve her gün biriyle buluşsa mantığıyla hareket etsek 2 kişiyi daha listeye eklemesi gereken kızdır.
ayrıca belirtmeden edemeyeceğim yürrüüü beeeah kim tutar seni şeklinde tezahürat yapmak istedim kendisine.
bilgileri nasıl birbirine karıştırmadığı merak edilen kızdır.
güçlü bir hafızaya sahip olması beklenir. kime ne söylediğini hep hatırlamak zorundadır.
ileride ünlü bir halkla ilişkiler müdürü(uzmanı) olma ihtimali yüksek olan kızdır.
kız değil ardışık sayıdır.
Midesiz bir kizdir. Hak yemesinden bahsetmiyorum bile.
hiç orospu falan demeyin bunlar bildiğin dershanede üniversitede arkadaş ortamında tanıdığımız kızlardır türk kızıdır sevgilisi yoksa ''sadece konuşuyorum''deyip kendisini temize çıkarır sorulduğunda.
liselidir, vakti boldur, flörtten diye saydıkları ile 5 bin sms tüketiyordur. Yazık kimin çocuğuysa.
Yaşadığım olaydır.
her erkek bir kere elini tutsa o eli yalama olacak olan kızdır.
mikrop faktörünü de ekleyin.

sadece elden bahsettim. geri kalan organlarını siz düşünün.
derhal adına ödül töreni düzenlenip plaket takdim edilmesi gereken hanım kızdır.