bugün

"Başbakan" lakaplı futbolcudan kediye nafaka;
TiYATRO sanatçısı Hülya Kalebayır, Trabzonspor’un “Başbakan” lakaplı eski futbolcusu eşi Lemi Çelik’e 2010 yılında boşanma davası açtı.
Her iki tarafı da “eşit kusurlu” bulan mahkeme, karısı ve kızından başka, eski futbolcu Lemi'nin kedisi "mırmır" için de aylık 150 lira ödemesine karar verdi.

http://gundem.milliyet.co....2012/1623274/default.htm

(tv kanallarından biri bu miktarı 500 tl olarak vermiştir).
Kediyi adam almıştır kesin.sorumluluğunu da kadına birakmistir
kediyi de mi .ikiyormuş da nafaka bağlanmış dediğim önermedir.
kedi de aileden sayılıyor olayı. demek kadın bile almış olsa kediyi, nafaka verecek o koca. iyi ki fil almamış o zaman kadın..

tabiki daha sonra aldığı kediye karışmaz koca bence. sadece beraberken alınan kedi içindir. kedi doğurursa ne olacak acaba *
şanslı kedi. ulan biz harıl harıl etrafta burs arıyoruz, iş arıyoruz. amk kedisi sütünü piç edip evi dağıtarak yattığı yerden aylık 150 tl nafakaya değer görülüyorsa harbiden pes amk.
siteye bak lan adam "kediyi de mi .ikiyormuş da nafaka bağlanmış dediğim önermedir." yazıyor böyle bir konuya, bir kişi beğeniyor kimse kötülemiyor. kafanıza tüküreyim sizin. bu itirazımın daha açıklayıcı olması için ananla babanla bağlantı kur. baban boşayınca size de nafaka bağlamaz di mi senin mantığına göre. yoksa bağlar mı? neyse ben daha bişey dimiiiim. moderasyon bunu silsen de silmesen de, mallaştırılmış yurdum insanıyla yaşayıp gideceğiz böyle. forum mode turned off.
mahkeme tarafından adamdan sayılmış kedidir. aynı mahkeme bir kadın için 500 lira nafaka bağlar oysa ki.

edit: nafaka gelirle ilgili ama yinede saçma geldi bana.
kendine mama alacak parayı bulmuş, baba parası yemeyen kedidir. helal olsun ona, çocuklarına bile bakabilir o parayla çünkü kira derdi yok, giyecek derdi yok. düşündüm de keşke bizler de maaşlı birer kedi olsaymışız, ama yurtdışında olsaymışız, çünkü orada çocuk parası da veriyorlar müthiş bir sistem, çocuk yapana kedi bile vermiyorlar bizde, kedilerin kuyruklarıyla ip atlamak istiyorum.