1. 254.
    tamda natoyla avrasya arasında gidip gelirken bu filmi çekerek gönlümüzün kimde olduğunu belli etmişiz. hayırlısı.
    ... masper
  2. 255.
    Çok güzel film hatta son dönem sinemamızın en güzellerinden fakat bazı kısımları var ki sanki dizi izliyormuş hissi veriyor bikaç kişinin oyunculuğu dışında diğerlerinin oyunculuğu ortalama ve vasat üstünde sanki mesela o şivesi olan karaktere bence pek gerek yoktu yine de mükemmel bir film oscar alır umarım.
    ... fizulislermuduru
  3. 255.
    eveet yine ben söylenmeyenleri söylemeye geldim.
    filmin konusu kore savaşı'dır.
    nato'ya girmek uğruna dünyanın gelmiş geçmiş en büyük amerikancısı menderes eliyle askerlerimizi haritada yerini gösteremeyecekleri bir ülkeye göndermemizi içinde barındırır yani.
    misal bu savaşta 400.000 nüfuslu pyongyang'a 400.000 bomba atılmıştır.
    tam bir kardeş kavgasıdır ve elimizde kan vardır.
    şimdi yıl 2017 olmuşken biz orada binlerce çocuğun yetim öksüz kalmasına binlercesinin de ölmesine sebep olduk demeden böyle bir günah çıkarma yoluna gitmek ikiyüzlülüktür.
    münferit olarak duygusal bir olaydır evet fakat tarihsel nedenleri bilinmeden propaganda aracı olmamak gerekir.
    (bkz: kimi öldürmeye gidiyorsun ahmet)
    2 -2 ... gavur imam
  4. 256.
    Dedi pkk , dhkpc yalaması yazar. Ben bu ülkede solcular kadar abd ye emperyalizme hizmet eden bir kitle görmedim. Yani biz gitmesek o savaş olmayacaktı öyle mi? Şuan kuzey kore muhtesem demi soysuz. Bugün güney kore halkı bile bize minnettarsa bu ne kadar doğru bi karar olduğunu gösterir. Kuzey kore de her yıl onlarca kişi açlıktan ölüyor çoğu cocuk ama umrunda değil senin soysuz. Yallah kuzey kore ye. Türk askeri gerekeni yapmıştır komunizm zulmünden onlarca kişiyi kurtarmıştır.
    -1 ... alpagu1453