bugün

(bkz: esra elönü)
Hakkında dava açılabilir. Zira ırklara, etnik gruplara, vatanına, bayrağa ve mustafa kemal atatürk' e hakaret etmek hapis suçudur.
kendini elit, farklı, halkların kardeşliği gibi saçma sapan olguların lideri sanan insan bozması yazarımsıdır. Nick ve ya entry' de türk görürse önce eksiler, sonra faşist yazar. Acınasıdır.
geçmişte kalan bir durumdur zira on sene önce türklüğe hakaret eden aykırı olark nitelendiriliyordu.Şu an durum tam tersine dönmüş durumda , sıradan yandaş yazarların hepsinin içinde bulunduğu durum.
(bkz: nobel beklentisi)
301. maddeyle önü açılan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nde böyle bir duruma nasıl izin verildiğini bir türlü anlayamadığım, hatta Türk milletinin anasına küfretmek gibi bir anlam taşıyan bu hareketin nasıl kabul gördüğünü aklımın almadığı kahrolası şey.
sonra babası da " ben sana yazar! olamazsın demedim; adam olamazsın dedim. " demiş. bu tip yazarların bütün sıkıntısı doğdukları günden beri sıkıntı görmemiş olmalarıdır. maddi sıkıntı değil kastım. elbet bu bayrağa kurban olacakları, gölgesine bile muhtaç olacakları günler gelecektir. işte o gün o bayrak....
götü ortaya koymak demektir. itina ile muamele isteyendir.
aykırı yazar olmak ve türklüğe hakaret etmek biçiminde ikiye ayrılması gereken fiildir. aykırı olmak için birşeyler yapmak zaten bünyenin ilkel çağları yaşadığını gösterir. türklüğe hakaret yalın anlamıyla gereksizdir. toplumun durumuyla ilgili yapılan eleştirilerin ve yer yer hakaretlerin milliyetçilik duygularıyla alakasının olmadığını anlamak gereklidir.
dikkat çekmek için kaşarlık yapan kızla eşdeğerdir. Ergenin tekidir