bugün

usta tiyatro sanatçısı aykut oray film festivali için gittiği muğla'da kaldığı otelde ölü olarak bulunmuştur. kendisne rahmet, sanat severlere başsağlığı diliyorum.
(bkz: katil)
(bkz: etme)
türk sinemasının çınarlarından biri daha devrilmiş.. allah rahmet eylesindir, nur içinde yatsındır..
çocukluğumda pazar günleri banyomu yapıp hevesle izlediğim bizimkilerin katilinin vefatıdır. sadece bizimkilerin katili deyip geçmek de büyük saygısızlık olacaktır. büyük oyuncuydu. allah rahmet eylesin.
büyük beşiktaşlıydı vesselam. mekanın cennet olsun aykut abi.
Huzurlu uyusun.
(bkz: vatandaşa cart curt yok)
apartmanımızın sayın abisinin vefatıdır. allah rahmet eylesin, yakınlarının ve sevenlerinin başı sağolsun.
allah rahmet eylesin. horozuyla, park ederken çöp bidonlarına bindirmesiyle, gözcü gazetesi reklamlarıyla dahası sanatıyla beynimizden hiç çıkarmayacağımız abimiz huzur içinde uyusun.
türk tiyatrosu, sineması, televizyonu için acı bir kayıp. sevenlerine baş sağlığı ve sabır dilerim. mekanı cennet olsun.
günün kötü haberidir.
özlenecektir.
çok büyük usta oyuncularımızdan birisidir. herkesin bildiği, izlediği, pazar akşamları yayınlanan bizimkiler dizisinin katilidir. 80-90'lı yıllarda çocuk olanların unutamayacağı öenmli bir kişiliktir. allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın ve yakınlarına allah sabır versin.
büyük bir ustadır. başımız sağolsun. çok cesurdu. ergenekon bahanesi ile içeri alınmaktan bile kormadı. her zaman doğrunun peşinde oldu. allah rahmet eylesin cesur adam.
allah rahmet eylesin. türk sanat ve bilimum tarihine hiçbir ciddi katkısı olmamıştır. gözcü gazetesi reklamları ise kabus gibiydi. tam bir seviyesizlik örneğiydi. para için her fikir savunulur bizde. sanat anlayışı ve sanatçı duyarlılığı bu!

klasik üçüncü kalite türk figuranıydı rahmetli. horozunun bende bıraktığı iz kendisinden ziyadedir.

edit: ulan çok büyük usta yazıp durmayın ! bir de adam gibi yorum yapmasını öğrenin. mehmet ali erbil, bülent kayabaş ölünce de yapacaksınız bu komik ve saçma yorumaları. buraya yazıyorum !
ölümüne üzüldüğüm büyük sanatçı. yaprak dökümü başladı yine. yıldızlar gidiyor teker teker. mekanı cennet olsun.
ölüm güzel şey ama şu ayrılık olmasa dedirten bir durumdur. her kayıp bir balta gibi santim santim budar sizi. etrafınız açıldıkça hüzne boğulursunuz. oray'ı da burayı da gün gelir kendimizi de kaybederiz.
süslü veya sade kelimeler değil aradığım. içimden gelen samimi kelimeler söylemek istediğim. ciddi anlamda üzüldüm, buruklaştım, etrafımdakilere haberi verirken dudaklarım aşağı sarktı. adalet desen adalet değil, sırası geldi desen henüz erken, kısacası olmadı.

(bkz: elini kolunu oynatma komşum)
(bkz: hasta etme vatandaşı komşum)

(bkz: üzdün be komşum)
(bkz: bir yıldız daha kaydı)
vatandaşa cart curt yok diyerek bizi ekrana bağlamıştı. allah rahmet eylesin..
çok üzüldüm. gazeteciler cemiyetinde tanışmıştım. çok şirin biriydi. allha rahmet eylesin.
sayın abim rahmetler.
Bir yıldız daha kaydı. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet toprağı bol olsun.