bugün

Fazla otto rehagel izlemiş dandik hoca.
Başakcity'nin başında 2020-21 sezonunu 7 haftalık bir yenilmezlik serisi ile tamamlayarak Başakcity'i ligde tutmuş teknik traktör.

Paşa, Rize ve Erzurum deplasmanlarından galibiyetle döndü, Sivas deplasmanından ise bir puan kopardı. Evinde Ankaragücü'nü yendi, Kayseri ve Alanya ile berabere kaldı.

Başakcity kariyerine Galatasaray deplasmanı ile başlayan Aykut kocaman, şu zamana kadar 19 maçta 6 galibiyet, 6 beraberlik ve 7 yenilgi aldı.
yetiş ya aykut yetiş ya kocaman. çağırmazdım acil olmasa...
tanım: acilen milli takımın başına geçmesi gereken tam bir turnuva hocası.
Al hocam şu takımın anahtarını yönet aslında bu turnuvadaki takımların oyunu tam aykut hocaya göre çoğu maç (bazıları hariç) az gollü bitiyor ama sonuçta euro 2020 yine hüsran oldu.
italya ya 1-0 falan yenilir isviçre ve galler ile berabere falan kalırdık yine elenirdik.
fenerbahçe’nin başına geçmesine kesin gözüyle bakılan teknik direktör. fenerbahçe camiası bu günleri çok bekledi. hayrını görün. *
1 ay içinde kovulur.
3/0 ile lige başlayan antrenör.
nedense birden aklıma gelen teknik direktör.
Başakşehiri düşürecek canım hocam. Evet.
Fenerbahçe'nin efsahsdfasfahsasdas.
görsel
Galatasaraya en az 3 tane şampiyonluk hediye eden şahıs bu adam. Süper finalde hiç unutmam alexi oynatmadığını görünce gsliler daha maçın başında şampiyonluklarına sevinmeye başlamıştı o günü ve bu adamın bize yaşattığı utançları asla unutmam.
Erol buluttan bile daha kötü teknik direktör bu adam.
Fenerbahçeden uzak Allah’a yakın olsun.
“Bazı çiçekler bazı topraklarsa olmuyor, hayatın gerçeği bu” diyen ünlü düşünür.
Şarkıcı Oğuzhan Koç: Fenerbahçe kampına gitmiştik. Kampa girmek yasak, hocanın gözlerinin içine baktım. 'Hocam nasılsınız?' diyerek selam verdim. Aykut Kocaman, 'Kim aldı sizi içeri?' dedi.*
bir döne fenerbahçede oynayan eski futbolcu şimdinin teknik direktörü.
iyi topçu kötü antrenör.
Fenerbahçede Alex efsanesinin sonunu getirendir.
Büyük kaptan, seni unutmadık. Kalbimizdesin.