bugün

tarihin en loser teknik adamıdır.

hangi yüzle hala başında anlayamadım.
Kovulup kovulup geri gelen fatih terim yalakalarının laf attığı teknik direktör.

Dön de kendi götüne bak önce.
tacı çalınmıştı en son bulan versin zuhahah.
hali hazırdaki fenerbahçe teknik direktörü. sezon sonunda fenerbahçe kulübünün şampiyon olamaması halinde kovulacağını düşünüyorum.
Iyi adam kötü hoca.
baklava yerken bile ciddi. bir insan baklava yerken ciddi olabilir mi ?

ayrıca diğer baklavalar gitmesin diye de sol eliyle hemen savunmaya geçmiş. baklava yerken bile tedbiri elden bırakmamak gerek tabi.

görsel
Bu akşam ya gidecek ya kalacak olan td dir.
adam gibi adam. ulan fitaminsizler bik bik ötüyordunuz defansif defansif diye alın size adam ofansif kadro çıkardı. eldeki kadronun en iyi 11 i idi. velbueana da ilk 11 de başlasaydı. eldeki kadro bu adam napsın..
Bugün çıkardığı kadro yaptığı hamleler (tek valbuane biraz daha erken girebilirdi) yerinde olan hocaydı. Şans yanında değildi. Evet.
fenerbahçe de 4. yılı. 1 sene hariç hep elinde kötü kadrolar vardı.

o 1 senede de şampiyon olduk.

ali koç gelince takımda kalması lazım.

(bkz: karanlık günlerin kocaman yıldızı).
Bir kez daha söylüyoruz : Aykut’u yedirmeyiz!!!
Hocam. Olmuyor be. Seni severiz, sayarız, bu kulübün efsanelerinden birisin. Ama olmuyor hocam. Bu sene fenerbahçe şampiyon olsa bile olmuyor. Senin yapın fenerbahçe'ye ters geliyor. En dandik zamanlarımızda fark attık biz Galatasaray'a. Ezdik, pas yaptırmadık, videosu var bilmem kaç pastan sonra gol attık erman toroğlu sayıyordu 60 küsurdu galiba. Biz ligi 6. Bitirdiğimiz dönem 6 attık o yıl şampiyon olan Galatasaray'a. Bu adamlar kadıköy'de onca üst üste yenilgiden sonra berabere kalmaya senle başladı, senle alıştı. Adamların bizden beraberlik aldığı 5 maçın 4'ünde sen vardın. Tesadüf elbet de değil. Sen bu takıma cesaret aşılamıyorsun. Özgüven kaybı nedenisin hocam. Fenerbahçe cesur, atılgan, özgüvenli yapısıyla Galatasaray'ı rahatça yeniyordu yıllardır. Sen bu takımın el freni oldun kadıköy'deki derbilerde. Burası Kadıköy hocam. Buradan çıkış yoktu. Sayende şampiyon da çıktılar. Yok olmuyor. Ne senin gözümüzdeki efsaneliğine zarar gelsin, saygımız azalsın; ne de sen çok sevdiğin fenerbahçe'ne daha fazla zarar verme. Lütfen, git hocam. Git ve bir daha gelme. Olur da çook ilerde yine gelirsen, bu oyun mantığınla gelme. Olmuyor çünkü.
Mızmızlıkta level atlamış yerli hoca.
bahaneler adamı, hali acınası teknik traktör olan şahıs.
Elindeki kadroya rağmen iyi iş çıkaran, fenerbahçeyi hala şampiyonluk yarışında tutan başarılı teknik adam.

Fenerin stoper, sol bek, sağ açık, ön libero, sol açık ve santrfor mevkileri olmak üzere 6 tane çok kaliteli takviyeye ihtiyacı var.

Tabi aziz ve egosu oomasaydı bugün gökhan, caner, emre ve lens bu takımda devam ediyor olurdu. Takımı ekonomik olarak göçertmeseydi kjaeri de satmazdık. o haliyle bu kadro açık ara farkla şampiyon olurdu. 3 hafta kala ilan ederdi.

Siz hala aykutu eleştirin...
Fenerbahçelilerin gözünde td olarak artık hiçbir değeri olmayan adam.
Tanım yapalım önce. Kendisi fenerbahçe'nin muhteşem futbolcusu ama vasat teknik direktörüdür.

Buradan da, Esmer bey nickli arkadaşın durduk yere şahsıma saçma sapan bir şey yazmasıyla, o pek muhterem sülalesini güzelce bi anıyorum.
Herhalde ligde bu adam kadar çok ağlayan başka biri yoktur.
Biri bu ağlak oğlana futbolun temas oyunu olduğunu hiç öğretmedi mi?
Yine galiba istifa etmeye gidiyor. Alex de Souza da stada geldigine göre.
Seviyesini bazı dalyarakların seviyesine düşürmek istemeyen şahsımın vasat diye tanımladığı teknik direktördür, doğru. Vasatın üstü değil, ama altı da değil. Zaten birkaç entry önce hakkında uzun bi yazı yazmıştım. Kendisi ile ilgili düşüncelerim odur.
literatüründen hakem sözünü çıkartsak dilsiz gibi etrafa boş boş bakacak.
Futbolcu zamanında on numara Adamdı ama şimdi eser yok.

Sürekli şikayet, sürekli hakem hataları diye diye kanser olacak sonunda.
Teknik direktör olarak tırt ama zeki bir insan. Dün maç sonrası açıklamaları ile bu hakem beraberliğe oynattı aman iBB- BJK maçını ne yapın edin berabere bitirin ince mesajlarını veren adam. Söylediği pozisyonlara gelirsek soldado nun pozisyonları penaltı değil karşılıklı bir itişme hep var o pozisyonlarda. Neu ise verilebilirdi ama büzük ister o pozisyonda vermek. 4 yıl önce olimpiyatta topal altı pas içinde ba yı künde ile indirmişti de çakır oralı olmamıştı.
fener'e yakışmayan rahatsız kişi.
dün galatasaray maçına fernandao ile başlamayarak ne yapmaya çalıştı anlamadım. galatasaray sürekli yan toplardan gol yiyor ama vitaminsiz soldado ile başladı. artı valbuena yok ama hiç bir işe yaramayan ekici var.

artık diyecek bir şeyim kalmadı, yoruldum taraftar olarak.