bugün

sizleri çok sevdiğim için sizleri affettirecek bir şey yaptım. umarım beni affedersiniz. sevgiyle kalın.
görsel
bizde af yok aslanım. burası uludağsözlük. af isteyen yallah ekşiye.
çocuk ciddi ciddi ciddiye almış. vay anasını be.
alem çocuksun aykolik. bildiğin yoldan devam et kardeşim.
Yaaa Allah'ım çocuk ruhlu adam . ilahi çocuk
bu kadar mı üzüldün. Dünyadaki tüm pisliklere rağmen bu temiz kalbin hiç bozulmasın. Ömrü hayatında hep kendin gibi arkadaşların olsun. Rabbim seni hep iyi insanlarla karşılaştırsın.
sizler için yazdığım övgü. lütfen okuyun. tarih: 12.10.2022

görsel
nickimi değiştiremedim. diğer nicki burada yazar bile olmadan önce şubat 2021'de almıştım. bilirsiniz arapça'da iye eki vardır. ben de o ek olsun istemiştim. muradiye, hüsniye gibi.
o değilde eleman az kişinin bildiği süper şarkılara "napardım bilmem" yazmış.

ulan o şarkının arka planda çalmadığı bir tek müge anlı daki gerilim ortamı kaldı.
Bisey sorcam evlat, sana bu kadar önemli biri olduğunu kim söyledi???
Hayır yani niye umursayalım seni???
Siktir ol git nerede ne yapıyorsan yap
aykolik e bir uludağ gazoz ısmarlamak vardı şimdi, ama işte..
--spoiler--
bisey sorcam evlat, sana bu kadar önemli biri olduğunu kim söyledi???
hayır yani niye umursayalım seni???
siktir ol git nerede ne yapıyorsan yap
--spoiler--
madem umursamıyorsunuz neden bu kadar linç ettiler? demek sadece siz umursamıyorsunuz ama affedenler ve liçlemeyenler var çok şükür. ben de affedenleri affettim, linçlemeyenlerle zaten bir sıkıntım yok.
ben affedilecek bir durum görmüyorum. aykolik kardeş yine de civanmertlik yapıp bir yazı daha yazmış. devamke.

görsel
bırak da ona biz karar verelim evlat.
bu kadar yazdım bu saatten sonra da halen affetmeyenler dargınım size. ben de affetmeyenleri affetmiyorum ve koca sözlükte bu konunun bu kadar gündem olmasını çok çirkin buluyorum. sözlükte nickler değil konular konuşulmalı bence. forum sitesinde bile böyle olmuyor ya.
Bence sözlüğün demirbaşlarından bir ekip değerlendirme yapmalı.
Elmas Boğaziçi geliyorsa greawrahimcallavi ve lookin de gelsin o zaman.
görsel