1. 1.
    yaşam tarzları tabi ki bizi ilgilendirmez.

lakin derdi üzerlerinden prim kasmak olan primcilere bunu anlatamayız o ayrı. gerçi bu şekilde eleştirilerde bulunarak primcilerin yaşam tarzına/fikirlerine müdahale edeceğiz ama, bir defaya mahsus tabi.

sadede gelirsek; bu tarz primcilerin aykırı yaşam tarzına sahip türbanlı kadınlar üzerinden prim kasma çabalarını anlıyorum lakin,düşünemedikleri akıl edemedikleri bir durum hasıl oluyor.

ya da bana öyle geliyor, bilemiyorum. doğrusunu, pek tabi ki siz değerli primci, ulu sözlük solcusu geyler biliyor. değinmek istediğim konu şu.

türban takıp sevgili edinen, eşini aldatan vesaire kadınları zır eleştiriyorsunuz ama türban takmayıp aynı hal ve hareketlerde bulunan kadınlara zerre değinmiyorsunuz.

dolayısıyla da kafamız da soru işaretleri beliriyor sevgili geyler. şimdi bu tarz bir yaşam süren türbanlı için bu tür aktiviteler absürd lakin türban takmayan bir kadın için gayet doğal mı oluyor.

bu yüzden mi eleştirmiyorsunuz türban takmayıp envai çeşit sapıklıklara imza atan kadınları merak ediyorum? "hı, efenim" , "olaya hiç bu yönden bakmadınız mı?" evet.
    1 -1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam