bugün

Aslında 1400 yıldır hâlâ sapkın olan bir Arap ırkının ve onların yaptıklarını din sanan bir grup insan topluluğunun kuran'la alakasız şeyleri din diye yutturuyor olmasını yaradanın sorgulaması gerekiyor sanırsam. Ben bunu anladım.
Heh şöyle imana gel.
Kendi ağzığla yakalanmak buna denir. Yani duyanda bizi millet olarak komple islamın hukukuyla yönetildiğimizi, ayetlerin emir ve hukukuna uygun yaşadığımızı filan zannedecek. Sanki anayasamız hukukumuz rahmani. Öyle mi peki gerçekler? Tabi ki değil. Akp bu konuda ne kadar takıyye (siyaset) yapıyorsa chp de en az o kadar yapıyor. Milleti kandırmayın efendiler dürüst olun. Yani ikisi de samimi değil. Niye o halde batı hukukunu değiştirmiyorsunuz? Madem hüküm allahın ve ayetlerinin (islamın) olmalı, Ayet mi konuşalım? O zaman al sana ayet;

--spoiler--

Şüphesiz Tevrat’ı biz indirdik. içinde bir hidayet, bir nur vardır. (Allah’a) teslim olmuş nebiler, onunla yahudilere hüküm verirlerdi. Kendilerini Rabb’e adamış kimseler ile âlimler de öylece hükmederlerdi. Çünkü bunlar Allah’ın kitabını korumakla görevlendirilmişlerdi. Onlar Tevrat’ın hak olduğuna da şahit idiler. Şu hâlde, siz de insanlardan korkmayın, benden korkun ve âyetlerimi az bir karşılığa değişmeyin. Allah’ın indirdiği ile hükmetmeyenler kâfirlerin ta kendileridir. (El-maide 44)

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx

--spoiler--
Ehil olmadığınız konularda ve hele de şer’î konularda görüş beyân etmeniz tamamen şahsınızı felâkete sürükleyebilir.
ben demiyorum islam üni rektörü diyor.
lan bu herif hepiniz din değiştireceksiniz dese yemin ederim bu seçmen hristiyan olur. adamlar bir lafla dini eğip büküyorya nasıl gülüyorum.
görsel

hohaha ha gayret imana geliyorlar. az daha zorlasalar sabah ezanı için sultan ahmette sıraya girecek alkolikler. siz kim din iman konusunda akıl vermek kim.
kula gönderilen ayeti kul sorgulayamaz, evet çok mantıklı! akpli çomar kafası, en temiz ve billur kafa.
Hayat çok garip. Şiir okuyasım geldi ama şiir de bilmiyorum ki be güzelim.

Sapık dincilerle siyasetçiler arasında din tartışılıyorsa o dini savunmak da chpye düşer..