bugün

düşündük, taşındık... yıllardır cevaplanamayan bir sorumuz vardı bizim. belki cevabını bu kez buluruz diye tekrar, ısrarla ve yine aydın'da bir araya gelmeye çalışalım dedik.

amacımız tekrar gündeme oturmak!

kısa bir hatırlatma turu...
önceki zirve girişimlerine göz atmak için:
(bkz: aydın da neden zirve olmuyor zirvesi)
(bkz: aydın da neden zirve olmuyor zirvesi 2)

bayramın herhangi bir günü ve gecesi, kesin olarak netleştiği vakit zirvebox'tan ve buradan duyurulacak;
baklavalarınızı, tel kadayıf yanında kalburabastılarınızı yedikten sonra,
fazladan alıp çantalarınızda taşıyacağınız bilimum bayram şekerleri ve çikolatalarınızla beraber zirvelere "gelesiniz" demekteyiz.

hey sen!! aydın merkez dolaylarında bulunacak olan sözlük yazarları ve onların arkadaşlarıyla beraber toplanıp ramazan bayramı'nı hep beraber kutlamaya ne dersin? öğleden sonra-akşamüstü gibi bayram ziyaretlerini bitirdikten sonra keyifli bir kutlamalar ve sürprizlerle dolu bu coşkuya sen de katıl! * *
şahsi zirve deneyimlerimizden garanti edebiliriz ki katıldığımız hiç bir zirve yoktur ki sıkıcı geçmiş olsun. şüphesiz ki (bkz: megaloman sözlük yazarları)

unutmayın, bu bayram aydın ortamlarında %100 eğlence garantilisiniz!!

içeri terligi karşılama komitesi eşliğinde ve ben deli bozgun dolu dizgin ana sponsorluğunda, deeplomattt da "gelesiye kadar" orada olacak. saat 15.00'dan itibaren serilecek olan kırmızı halılar üzerinde beklenmektesiniz. özellikle çevre illerden katılmak isteyen yazar arkadaşlarımız, şiddetle bekleniyorsunuz,
şimdiden yazayım mekanı bulamazsanız aydın adnan menderes bulvarı'na geldiğinizde beni çaldırmanız yeterli, ben sizi ararım.
(bkz: sen çaldır ben ararım diyen süper kahraman)

hadin geliverin gari...

edit: bayramın 3. günü yapılması kararlaştırılmış zirve.
tarih: 22 eylül 2009
saat: 15.00
yer: eski eserler

katılımcılar:
deli bozgun dolu dizgin
deeplomattt
iceri terligi
ararsorarbelkibulursun
etoburkuzu+1 çaylak furki
goruntuvarsesyok
zakkuz
srqn
ense
kid a
crypto

bu sefer başaracağımıza inanıyoruz...
eski eserler gayet uygun bir mekan olmakla birlikte uzun zamandır görülmeyen dostlarla görüşülecektir. aydın metropol oldu birbirimizi bulamıyoruz...

hey sen içeri terliği! kafa izninde dürtüklüyeceğim olum seni kaçışın yok!
kesinlikle bulvarda tur atacağımız zirve. gramafon, eski eserler, ardından forum ve go-cart yapılabilecek aktiviteler arasında yer almaktadır. tamamen doğaçlama olacak, herkesin ortak kararına saygı duyulacaktır.
aa sozlukte aydinli insanlar da varmis dedirten zirve olacaktir oncelikle. *
srqn sen papuayenigineden misiniz demek istediğim zirve olacaktır hatta diyorum. senelerdir zirve yapıyoruz nerdesiniz anam siz?
guzelim aydinimin iklimi goz onune alinirsa 15.00'de bulusup, sicaktan pisecegimiz zirve olacaktir. ama olsundur, zirve yapilma ihtimali bile guzeldir. *
eski neresidir denilecek zirvedir??? gidilesi gibi durmaktadır...
"memleketimde olsaydım bu bayram da gelebilseydim keşke" diye iç çektiren zirvedir efendim.
eski eserler' de gerçekleştirilecek olursa diye adresi veriyorum: parti il binalarının altında tuğba kuruyemiş var orayı bildin mi? onun tam karşısından aydın lisesi'ne doğru inen yolda, 200 metre sonra sağ tarafta kalan mekandır. altında kırtasiye var hatta ahan da orası.
zirveye saatler kala son hazırlıklarımızı tamamlamış bulunmaktayız. yer: eski eserler, saat: 15.00'da beklenmektesiniz. bu arada aydın'da *3'ten fazla katılımı şimdiden garantilediğimiz bir zirveyi gerçekleştirecek olmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. bu vesileyle "(ara: aydın da neden zirve olmuyor) sorunsalı"nı çözüme kavuşturmuş bulunmaktayız.
(bkz: aman zirve canim zirve)
(bkz: zirvem ceker halayi)*
daha varlığından yeni haberdar olduğum ve katılacağım zirvedir.
katılımcı sayısıyla izmir-istanbul zirvelerini aratmayan "midi zirve"dir, mini olmaktan çıkmıştır. artık aydın'da da zirve oluyordur ve olacaktır.
iceri terligi, goruntuvarsesyok, zakkuz, ense, kid a uc iki bir booom ve crypto hariç
deeplomattt, ararsorarbelkibulursun, srqn, etoburkuzu ve ben zirve mahalinde bulunmaktayız. Birazdan caylak furki de aramızda olacaktır. duyurulur. *
an itibariyle,
Görüntüvarsesyok isimli yazarımız mekana giriş yapmıştır.
Diğer yazarlarımızıda şiddet ve ısrarla beklemekteyiz. imza; etoburkuzu..
(bkz: ellere var da bize yok mu)
zirvemiz hala devam etmektedir, katılmak isteyenlere duyurulur.
zirvemiz hala devam etmektedir katılmak isteyenlere duyurulur....*
son anlarına yetişebildiğim zirvedir.yapana emeği geçene teşekkürler.
guzel otesi gecmis fakat erken ayrilmak zorunda kaldigim zirve olmustur. zirveler heep boyle olsundur.
çok eglenip bir çaylağa sahip olduğum zirvedir. kumpirler, efendime söyleyeyim içkiler, mezeler... gayet hoş bir zirveydi.*
zirve eski'de başlayıp kumrucu musti'de devam etti ve efes'te sonlandı. çaylak furki'nin tekel bayii önünden gelişi hala telefon hafızasındadır. eski eserlerin ferah ortamında ideal sayıda bu kadar güzel insan bir araya gelince iyi geçmesi sürpriz olmayan güzel bir akşamüstü geçirmiş olduk. sözlüğe canlı bağlantı yaptığımız sırada etoburkuzu'nun aklına takılan "içinde imam kelimesi olan sözlük yazarı"nın ismini ben hala merak ediyorum. bu arada karnı acıkanlar hemen belli oluyordu derken soluğu aydın'ın o meşhur sevgi yolu'nda aldık. kumpircideyken bir ara duvardaki resmin etkisinden olsa gerek kendimizi paşa yaylası'nda zannettik. sonlara doğru bulvarda turumuzu atmış olduk. bu vesileyle "aydında neden zirve olmuyor..." serisinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. katılan ve katılamayacağını mesajlarıyla bildirme inceliğini gösterenlere de teşekkürler.
gelmeyi istediğim ama bayram ziyaretçilerinin izin vermediği zirvedir. sağlık olsundur. bir dahaki sefere inşallah.
tabuttamenemenyapanimam. kendisini bulmuş bulunmaktayım sevgili deli bozgun dolu dizginciğim.
güncel Önemli Başlıklar