bugün

Asla paket almaz, otlakçıdır.
cumadan cumaya giden muminle aynı saftadır.
Marllboro parliament görünce otlanandir. Bu türler için yanınızda ikramlık samsun216 taşımanız gerekebilir.
otlanmanızdan bıktığımdan sarma tütüne geçtim ancak bunu da beğendiniz illa victory mi içeyim? beni gizli gizli tek dal çıkararak parliament içmeye mecbur bırakan gıcık topluluğusunuz.
Dertlenince bir dal yalandır, otlakçı olmamak lazım tabi.
En tatlı tiryakidir. imrenirim böyle namussuzlara.
yaklaşık 4-5 ayda bir gelir o istek. normalde içen biri değilim, başlayıp bırakmışta değilim ama işte o çok dertli anlar varya, işte orda olmayınca olmuyor.
O ayda yılda bir haftada bir sonra günde bir şuan saatte bir oldu.
evet benim.

ayda yılda bir arkadaşlar içerken verin bir tane de bana der içerim. öyle.

fazlasına, bağımlılığa gerek yok.
Sigara kötüdür. Az içsen de, cok içsen de zararlı işte. içme şu pis şeyi bırak. *
sigarayı bırakmıştır arada kaçamak yapıyodur yakında tekrar başlaması muhtemeldir.
benimdir. çok dertli zamanlarda içmeden olmuyor.
Bir sigara içicisi türüdür. "Ayda yılda bir" nasıl belirsiz bir zaman aralığıdır sorgulatır. Kardeşim sen ayda bir mi içiyorsun yılda bir mi? On bir ay az değil düşününce. Neyse afiyet olsun.
Daha ilginci benim gibi sadece akşam ve tok karnına içiciler...varsa,tabii.gündüz yanında bile taşımak akşamları 2-3fix menü.
Benimdir. Ayda bir paket alırım. Artar bile. Çok dertli olunca, önemli sınav zamanı, arada canım çekince içiyorum. Hâlbuki içeceksen adam gibi iç değil mi kardeşim? Ya da hiç içme. Olmuyor işte böyle de manasız bir şey.
çoğunluğu yalançı olan içicilerdir. kimi yiyiyorsunuz len siz daha 6 sene öncesine kadar bizde içiyorduk o zıkkımı. bizim şirkette bir eleman vardı onun da iddiası böyleydi "abi ben günde 1 dal içerün ondan paket almam" derdi sonra uzun yola giderdik araba ile ben direksiyonda olduğumdan 2 saatte 1 tane anca içebilirdim ama ne hikmetse paket kururdu akşama kadar. sonra canım sigara çeker pakedi bir açardım içerisinden kelebekler uçuşurdu..
Benim lan o, nası içiyorsunjz lan bu boku. Soguk havada insam bir iki iciyor arada ama...
ayda yılda birle başlayıp günde bi iki teke ordan 2-3 günde bi pakete evrilen durum. şu an tam o noktadayım.
Sefa pezevengi.
benim. yılda 2 paket alırım.
Bugun vizelerin bitmesinin serefine yaktim bi tane.

Les gibi kokuyor keske icmeseydim amk.
sadece alkol alırken üç beş tane mentollü içerim. onun dışında keyif vermiyor.
Gençken içmiş, hamilelikten sonra bırakmıştır.
Annem ve üvey annemdir. Sigaramı piç edenlerdir.
Ne kadar otlanırsa o kadar içen kişidir.