bugün

ininal karttan sanal kart oluşturup ana karttan ininal sanala 1 lira atmak. o 1 lirayıda sonradan iade ediyo. 1 ay doldugunda ise yeni bi sanal kart açıp aynı işlemi tekrarlıyoruz.
ne diye para vereyim ki aq. adamlar zaten kazanıyor.
4 kullanıcılı paket 40 tele.. 4 arkaaş aranızda anlaşın ayda 10 tele verin bitsin gitsin..

değer mi bu kadar çileye..
çile dedigin şey 1 dakikamı almıyo. ne vericem boşu boşuna 16 lira.
3*4 12 ay 12 ay kullanırım beleşe sonra 5 liraya ininal kart alın bi 4 ay daha kullanın beleşe.
Entry nick uymuş.
Tebrik edilesi taktikdir. Eğer işe yarıyorsa tabiki. Severim bu tarz zeka ürünü uygulamaları.
Espri yapan var mi diye bakmaya geldigim basliktir. Neyse ki yok.
3 kuruş para diyen, ayda 3 kuruşa çalışıyor amk yersen.
Onu bunu boşverin de bu netflixin arama algoritması ne sikim bir şey nasıl çalışır biri bana anlatsın hele aradığım filmi bulamıyorum alakasız dizi ve filmler öneriyor amk üstelik aradığım filmi daha bir iki hafta önce izlemiştim yani o film netflix de mevcut.
sanal kartla free yapılıyordu eskiden ama artık yemiyor boşuna kasmayın * 1 gün sonra ban yiyorsunuz.

başlık bana kalmış bir alakam yok, sadece ban yersiniz uyarısında bulunmak için yazmıştım.
Vereceğiniz aylık 20 lira böyle şeylerin ceteresi tutulmaz Alıp izlersiniz. 20 lira bı yemek parası bile değil artık yani bu para için antik kuntin işlere girmeye değer mi? Sanmam.
netflix'in kendi yapımları bile neredeyse aynı anda internette yayınlanıyor. indirin izleyin. trt'ye bile vergi ödeyen bir milletiz. bize böyle şeyler lüks. emek falan da umurumda değil yapımcılar zaten izlenecek işlere para yatırıyor, iyi işlere değil. oyuncular desen bir arabaları eksik olsun. ben önce onlarda idealist insan ışığı görmek istiyorum.
Ben bi de yetmez diye amazon prime alıyorum, en son hepsini iptal edip korsana takılacağım ama bakalım.
başlığı açan arkadaştaki entry-nick uyum beni duygulandırdı.