1. 1.
  29 ocakta 18 yaşına basmış genç yetenek, geleceğin starı futbolcu.
  5 -4 ... spectacular
 2. 2.
  figo aydın lakaplı, bir beşiktaşlı olarak keşke bizde olsaydı dediğim yıldız olmaya aday futbolcu. yararı bakımından sevindiğim tek nokta, milli takıma 12-13 yıl hizmet verecek olmasıdır.

  edit: ya işte her duaın da kabul edilmemesi gerekiyor. bu yüzden ettiğimiz dua kabul olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da hiç olmaması gerektiği için olmuyordur adlkajsdlkaj töbe yaa
  5 ... redwinemania
 3. 3.
  2005-2006 sezonunda galatasaray'ın şampiyon olmasında çok önemli bir katkısı olan genç futbolcu. konyaspor maçında * son dakikada attığı gol unutulmazdır. ancak bu sezon eric gerets tarafından forma şansı verilmemiş, ilk resmi maçına ligin 9.haftasında çıkmış ve sahanın en iyisi olarak dikkat çekmiştir.
  3 ... fowler
 4. 4.
  geretsin her maçta oyundan alarak harcamaya çalıştığı genç yetenek.
  2 ... dejavu38
 5. 5.
  geretsin zamanı gelince forma vereceği genç yetenek. (bkz: figo bile pat diye oynamadı)
  2 -2 ... legend of the stranger
 6. 6.
  galatasarayın fabrika gibi çalışan alt yapısından gelen yıldız adayı futbolcu. ama çok çalışması gerek çok..
  2 ... istanbul icin efkar vakti
 7. 7.
  ne zaman oynama zamanı gelecek diye herkes gibi benim de merakla beklediğim(fenerli olmama rağmen) kalburüstü genç oyuncularımızdan biri.elin oğlu 18 lik messi yi 17 lik wallcot u oynatırken biz hala daha zamanı var diyoruz ve bu zaman ne zaman gelecek onu da bilmiyoruz.
  4 ... krasotkin
 8. 8.
  a takımda sürekli sakat bahanesiyle oynatılmayan galatasaray ın genç yeteneklerinden (bkz: arda turan) ile birlikte en değerlisi ve paf takımıyla çıktığı her hafta müthiş gollerle herkesi kendine hayran bırakan,ayağına topu aldığında kalitesini gösteren ve arda da pek olmayan uzaktan ve frikikten de topa iyi vuran galatasaraylı futbolcu.
  3 -1 ... 220voltyiyenadam
 9. 9.
  artık sağ açığı bu çocuğa emanet etme vakti geldi.
  1 -1 ... goruntuvarsesyok
 10. 10.
  29 ocak 1988 istanbul doğumlu orta saha futbolcusudur. galatasaray alt yapısında yetişmiştir. U-17 de oynamış başarılı ve gelecek vaat eden bir futbolcudur. futbol stili cristiano ronaldo'yu andırmaktadır.
  2 ... unique270
 11. aydın yılmaz Başlığındaki Önemli Entry'ler