1. 1.
    bence hoş olmuş. ama bir takım ne idüğü belirsizler tepki göstermiş, yunan bayrağını anımsatıyormuş. geçin efendim bunları, geçin. belediye başkanı aytekin kaya ve muhtar mehmet demiray'ı kutluyorum.

https://www.sesgazetesi.c...ine-boyanmasi-tepki-cekti
    3 ... all star
  2. 2.
    Belediye başkan iyi parti'liymiş. Aferin iyi Parti'ye, gitgide abisi CHP'ye benziyor. "Sen Ayasofya'yı cami yaparsan ben de camiyi yunan rengine boyarım" gibisinden bir mesaj vermiş gibi.
    7 -7 ... shifte telli
  3. 3.
    --spoiler--
    allah kahretsin her geçen gün islamdan soğuyorum. ne renksiz ne insanı sevmeyen ne çevreyi sevmeyen bir din bu amk.
    --spoiler--

Allah deme o zaman! ayrıca manipülasyon yapmanıza lüzum yok dinsiz isen dinsiz ol. Dilinde Allah ama Allahın dinine her türlü hakaret eden cahil bir kitle var.
    5 -3 ... desifreleyici
  4. 4.
    O kadar renk varken sen git Yunan bayrağının rengini seç ondan sonra da "ama kur-an'da cami mavi beyaza boyanamaz diye ayet mi var" diye savunma yap. Niye mor yeşil değil, veya neden lacivert sarı değil de illa mavi beyaz? Çünkü davarları her türlü savunacak nasıl olsa. Chp kardeşi hdp ve iyi parti bu milletin değerlerine saygıyı bir şekilde öğrenecek.
    3 -2 ... shifte telli
  5. 5.
    bence art niyet yok. mesela kırmızıyı düşünün aşırı boğucu gözükür.

siyah zaten olmaz.

yeşil cıvık.

kahverengi komik. değişik.

böyle açık mavi beyaz daha hoş. soft durmuş. gayet güzel.
    3 -1 ... byg20
  6. 6.
    osmanlı bile türkiye'den milyon kat daha medeni idi, nazi özentisi gençlere rastlayamazdınız. fetvaları açıp okuyun, bir gayrimüslim küçük bir dil sürçmesinde dahi müslüman olup sınırsız ayrıcalıklara kavuşabiliyordu.

biz bugün mühtedilere dahi tahammülü olmayan öfkeli kalabalıklara dönüştük.
    6 ... epsilon pi
  7. 7.
    Bu işte iyi partililerin parmağı varsa eğer şaşırmayın.
    Herşeyi yaparlar
    Hangi tarihte görülmüş yunan bayrak rengine minarelerin boyandığı
    Kırmızı beyaz neyinize yetmiyor.
    2 -3 ... lenova
  8. 8.
    her kuşu sevmiştik bir leylek kalmıştı, o da olmuş * binalarda parçalı forma rengi çirkin duruyor arkadaş. minare olup olmaması ya da renkler değil olay parçalı boyama estetik değil *
    ... donlakalantisort
  9. 9.
    Ulan embesil sürüsü sultan Ahmet Camii her tarafı mavi gidin onada çemkirin yav bunlar embesil bunlar it sürüsü bunlar şekilci.
    (bkz: mavi cami)
    2 -1 ... karton toplayan cocuk
  10. 10.
    Her mavi beyaz i Yunan zanneden sariklilar tarafından begenilmese de türk ün rengi turkuaz ile minareye renk katılmış. Devam.
    1 -1 ... hilmijem