1. 1.
  Efes Pilsen'de uzun zaman koçluk yapmış kişi.Efes'le çok büyük işler başarmıştır.Bunlardan en önemlisi koraç kupasını kazandırmasıdır.O zamanki yardımcısı Oktay Mahmudi şimdi efesin koçluğunu yapmaktadır. (bkz: Oktay Mahmudi)
  ... i m from absürdistan
 2. 2.
  efes pilsen'i, petar naumoski üzerine oynatıp, petar pilsen yaptı diye sürekli eleştirilen ama koraç kupasını efes pilsene kazandıran ve basketbolda defansın ne kadar önemli olduğunu türkiye'ye öğreten koç.
  ... redwinemania
 3. 3.
  milli takım koçluğuda yapmıştır ve milli takımı Avrupa 2.si yapmıştır..ama buna rağmen iyi bir koç değildir..otorite denilen zamazingoya sahip değildir..zira geçtiğimiz günlerde oynanan galatasaray-fenerbahçe maçında trübünlere el kol hareketi yapan oyuncularını hiç bir şekilde dizginleyememiştir ve olayların büyümesine sebebiyet verenlerin başındadır..
  ... tttddd
 4. 4.
  uluslararası alanda takım sporlarında turkiye ye ilk defa bir kupa getirmis kisi.
  ... jordan
 5. 5.
  az önce fenerbahçe-efes pilsen maçında son 25 saniyede 1 sayı gerideyken hemde yeni alınmış bir mola sonrasında hücum hakkına sahipken fenerbahçeli oyuncuların top kaybı yapması sonucu dumur olan eski efes pilsen koçu. maçları kenardan hep her an kalp krizi geçirecekmiş gibi izler, maç boyunca oyuna hiç sokmadığı 4 kişinin ettiği beddualar bir gün bunu gerçeğe döndürebilir.
  ... impayatoy
 6. 6.
  bana göre artık birazcık yenilenmesi gereken bir hoca.Savunma yönünde kuvvetli takımlar yaratsa da hücumda alternatifler yerine anlık patlamalara güveniyor.Şimdilik zaman zaman rasim, stevenson, semih gibi oyuncuların ekstra performanslarıyla maçlar kazansa da efes gibi ülker gibi banvit gibi takım savunması kuvvetli takımlara karşı her zaman çok zorlanıyorlar.hücumda da başarılı setler oluşturursa hem takımdaki herkesten ciddi verim alacaktır hem de fenerbahçe'yi daha yukarıya taşıyabilecektir.
  ... yildirimbjk
 7. 7.
  spor adamından ziyade bir akademisyen, bürokrat ya da politikacı havası taşıyan değerli basketbol koçudur.
  ... real betis
 8. 8.
  fenerbahçe ülker'de de şampiyonluk yaşarak türkiye basketbol tarihine adını altın harflerle yazdıran basketbol feylesofu. öyle ki efes pilsen gibi bir takımı final serisinde 4 kere üstüste yenen stratejiyi hazırlamış ve takımını seri boyunca bir komutan edasıyla kusursuz yönetmiştir. sağduyusu ve centilneliğiyle ile örnektir.

  (bkz: bu taraftar seninle gurur duyuyor)
  2 -2 ... free your mind
 9. 9.
  fenerbahçe ülker'den istifa eden antrenör.
  ... paleface
 10. 10.
  istifa eden değil istifa ettirilen antrenör. mahmut uslu'nun oyuncağı haline gelmiş basketbol şubesini gerçek fenerbahçelilerden temizleme girişiminin son halkası. geçen sene bayan takımının kaptanı serap'ı yollayanlar bu sene nilay yiğit'i gönderenler, geçmişte ibo ve ömer'i takımdan koparıp bu oyuncuların fenerbahçeliliğini utanmadan yargılayan yönetimin son icraatının kurbanı da aydın hoca. umarım fenerbahçe taraftarı artık bir diktatörlükle yönetildiğinin farkına varır ve aziz yıldırım ve yönetiminin değerlerini sorgulayıp fenerbahçe değerlerini hatırlar. bu kulübü spor kulübü yapan şey siz değilsiniz sayın başkan. nasıl ali şen vicdanı olan fenerbahçelilerin gözünde takımı şampiyon yapan başkan değil şampiyon olan takımın sevincini yaşamadan oğuz ve aykut'u gönderen adam olarak hatırlanıyorsa siz de vicdanı olan fenerbahçelilerin gözünde 15 sene sonra basket takımını şampiyon yapan başkan değil şampiyon olan takımın koçunu görevden alan başkan olarak hatırlanacaksınız. gerçek bir fenerbahçeli olan aydın örs'e yapılan muameleyi kınıyor ve bu kararı alan yönetimi de allah'a havale ediyorum.
  1 ... sessiz harf