1. 1.
  boğazım düğümlendi. allah ailesine sevdiklerine sabır versin kendisine rahmet eylesin.
  küfür etmek istemiyorum ama başka türlü içimdekini nasıl çıkarabilirim bilemiyorum. ayrıca, öğretmenlerin aldığı maaş fazla diyenleri de küfürle anıyorum.
  21 -1 ... emreuzlar
 2. 2.
  içimden kocaman bir şey koptu. Mekanın Cennet olsun öğretmen. Ramazan ayı hürmetine, tuttuğum oruç bereketine, Allahım bin belasını ver bu köpeklerin !!!
  14 ... ekonomi sevmeyen iktisatci
 3. 3.
  allah rahmet eylesin.
  5 ... true
 4. 4.
  üzüldüm sabahtan beri kaynak arıyordum bir kaç sitede var isim soy isim ve facebooktan alınan fotoğrafları, umarım doğru değildir diyesim geliyor. böyle gencecik hayatına yeni başlayan insanları görünce.

  sonra iç sesim başlıyor bağırmaya bu mu sizin özgürlük savaşınız masum insanları öldürmek orospu çocukları. bu mu işçi partisi dediğiniz partinin seçim propogandası? bu mu amınakoduğumun evlatları sizin hak hukuk arayışınız, benden ondan ne farkınız var bu ülkede yaşıyorsanız, her şeyi eşit haklarla yaşıyoruz. kimse kusura bakmasın vatan sağ olsun diyemeyeceğim. öyle göstermelik tankın önüne yatan kahraman ilan edilenler bu kızın emeklerini yiyecek diye kimse prim yapmaya kalkmasın. size ekmek çıkmaz buradan.
  8 -2 ... dislokasyon
 5. 5.
  Allah belanızı versin. Başka bir şey diyesim yok. Sadece 23 yaşında bir öğretmen ölmedi o kurşun aynı zamanda öğrencilerine, ailesine ve tüm türk milletinin yüreğinin tam ortasına atıldı.
  8 ... asikadin
 6. 6.
  batman'ın kozluk ilçesinde orospu çocukları tarafından bugün öldürülen genç kadın öğretmenimiz. öğretmen olarak atandığında "öğretmen oldum ben * " yazmış.

  ananızı sikeyim sizin ben. yatacak yeriniz yok kahpe dölleri. teröre sempati duyan herkesin kafasını taşla ezmek istiyorum.
  13 ... uzun winston light
 7. 7.
  8 ay önce öğretmen olmuştu, şimdi de melek oldu... allah belasını versin bu soysuzların!
  5 ... hayvan gibi siy yapan adam
 8. 8.
  ruhun şad olsun tanımasam da güler yüzlü hocam benim.
  daha öğretmen olalı bir sene geçmemişken kıymışlar sana. içimden ettiğim küfürleri bir ben bilirim, bir allah.

  mekanın cennet olsun.

  o orospu çocuklarının elbet hesabı sorulacak.
  o elbet hiç gelmiyor diye düşünüyorlar ama geldiği vakit bu defa biz acımayacağız, hoşgörü göstermeyeceğiz piçlere.
  2 ... eylulsabahi
 9. 9.
  amına kodumun kürt sevicisi ekşi sözlük yönetimi tarafından zamanında bu soysuz köpeklere laf ettiğim için uçurulmuştum, şimdi ben sorarım bu güzel insanları katleden soysuz itlere sövmeyelim de sevgi sözcükleri mi fısıldayalım.
  9 -3 ... sarapsever
 10. 10.
  dünyanın en büyük sorunu olan terör lanetinin son kurbanı olan öğretmen. allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, ailesine sabır diliyorum.
  5 ... hunter of the riverman