bugün

(bkz: merkez bankası döviz rezervi eksi 27 milyar dolar) olması umurunda değildir.

ayasofya önemli.
çünkü namaz kılınca karnı doyuyor zannediyor.
ağzında ampulle gezen zombi seçmendir.
Ben..

Hiç vermemistim.. aça sa verecem diye yeminim var...verecez mecbur..

Acamaz sanmıştım..
Ayasofya cami olarak açılmayacak diyerek yırtınan rotası şaşmış ve düşmanının verdiği kılıçla kendi halkını hedef alan ouroboros çocukları düşünüldükçe doğru yapan seçmendir.

Bunu son kez yazıyorum...

"Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Diyanet işleri Başkanlığı’nın görevi, kuruluş kanunu olan 429 sayılı Kanun’da “islam dininin itikat ve ibadet alanıyla ilgili işleri yürütmek ve dini kurumları idare etmek” şeklinde ifade edilmiştir."

Ulu Önder Atatürk'ümüz tarafından kurulan diyanet işleri başkanlığının birkaç ay önce kapanmasını isteyen bazı oksijen hırsızı mezhep faşisti alevi kitleleri, nasıl oluyorsa Ayasofya'nın cami olmasına karşı çıkarken yine en büyük Atatürkçüler kendileriymiş gibi davranıyorlar...

Sonuçta işlerine gelince ulu önder Atatürk'ümüzün kurduğu diyanet işleri başkanlığının kapatılması için twitter'da hashtag açan bu insanlar, şimdi nedense Ayasofya'nın cami olmasını yediremiyorlar.

Cidden sizin amacınız ne lan?

Diyanet'e gelince terör örgütü benzetmesi yapan insanlar var bu sözlükte.

Unuttuk sanmayın yani.

Beyniniz ve ödünüz düşmana emanet yaşıyorsunuz, ağzınızdan salyalar akıyor, kimin ve neyin tarafında olduğunuzdan bir habersiniz, yıllarca size dayatılan sübliminal mesajların ve propagandanın kurbanı olmuşsunuz.

Gidip ilkokul mezunu ouroboros çocuğu ve Türklükle alakası yokken soyadında Türk geçen bir adamın yazdığı Közcü gazetesinde okuduklarınız yüzünden beyninize oksijen gitmez olmuş.

Biraz uzaktan bakmayı öğrenin kendinize.
Yav sizin kılıç edebiyatınıza sokayım şam'ı fetheden hz Ömer den hiç mi feyz almadınız.

Papazın teklifini reddetmiş cami yaparlar diye boş arazide kılmış.

Yıl olmuş 2020 kılıç hakkıymış mağara adamlarına bak.
anadolu zombisidir. Acınası durumdadır ve muhtemelen köylüdür.
Yaşlılar belkide gençler yemez yasaklayın sosyal medyayı da görün bakın oyları.
Sanmam kimsenin cebi dolmadı Ayasofya açık diye.
Saçma sapan sözde mal seçmendir o!
Önceden vermeyip artık verecekler Saadetliler gibi muhalif muhafazakârlardır. Hayır bu kadar mı düştün toplasan kac kişiler?

Hem Allah bilir ama çoğunun bir sonraki seçime yetecek ömrü yoktur çoğu +80 yani :d
Var iğrençsin bir malın teksin kafan yok!
Millet tencereye bakıyor o işler geçti.
Yüzde iki ti geçmez.
güncel Önemli Başlıklar