bugün

Ülkede binlerce cami var hepsini doldurdular ayasofya kaldı önce boşları doldurun da sonra ayasofya'yı gündeme getirin.
Ayasofya giriş ücreti:40 LiRA.

Ayasofya Yıllık ziyaretçi sayısı: 3.5 milyon

Yıllık 140 milyon lira trink para yapar. Sizce akp böyle bir gelir kaynağından vazgeçer mi? Kısaca, Ayasofya'nın camiye çevrilmesi imkansız.
15 yıldır ayasofya'da namaz kılamayan, belki bugün aramızda dahi olmayan müminleri üzmüştür. şimdi bana kaybolan yıllarımı kim verecek mk?
iyi para geliyor ondandır.
(bkz: ayasofya nın 15 yıldır cami olmaması) sorununun nedenidir.
müze ücreti 40 tl. günde 50.000 kişi gelse günlük hasılatı 2.000.000 tl.

1.000.000 tlsini cebe indirseler 1 milyonunu da hazineye gönderseler.

açılmaz hayatta ibadete * akpli gibi düşünmüyorsunuz.
bozuk saat bile günde iki kere doğruyu gösterir. 20 yılda bir şeyi de doğru yaptılar. helal olsun.

umarım bir partik kilisesi olan, fetihten sonra fatih sultan mehmet tarafından minber eklenerek ( başka bir şeye dokunulmamış) camii olarak kullanılan bir yapıda ısrarla namaz kılmak isteyenlere güzel bir cevap olmuştur.
Ayasofya nin cami olması tüm mistigini kaybetmesi anlamina gelir.
Ayda yılda bir mantıkli hareket ettiklerini de gösterir.

Ayasofya cami olsun demek; biz öküsüz kültur varlığı falan bilmeyiz, avrupada muslümanların din ozgurlüğü de bizi hiç ilgilendirmez, bizim beynimiz 500 yıl onceki fetihte demektir.
Ayasofya yıkılsın yerine camii yapılsın.
düşünceli akpli güruhun aman muhalifleri memnun edemeyiz diyerek, olduğu gibi kalmasına karar verdikleri imiş.

bu mal bi harika dostum.
acılmasın zaten
sonucta kudüs bütün dinler icin önemli herkes karsı cıkıyo abd nin tavrına niye bi tek biz cekelim üstümüze bi enayi biz miyiz.
şahsen ben olsam ayasofyayı ibadete acmak bir yana direkt yıkardım.
aya sofya'yı 1453'ten beri yıkmamak osmanlı'nın en büyük hatasıdır.
o orada durdukça rumlar burayı ele gecirme hedefinden asla vaz geçmeyecek.
ibadete açarsalar. para kazanamazlar müzeyken daha değerli *
Ayasofya gunde kac para basiyor sizin haberiniz var mi?

40 tl lan bilet. Gunluk senkoranizasyon sezonda 5500 kisi. (Acenteye satilan biletleri saymiyorum onunla beraber gunluk ziyaret 13 14 bin civari)
çomarlar sessiz, çomarlar düşünceli. lan az yavşak değilsiniz ha!
2013 yılında yaşanmıştır.
şimdi ayasofya ibadete açılsın önergesini reddedenlerin, ayasofya'yı ağızlarına alma hakkı yoktur.
şerefsizler.

ulan artık nasıl bir kansız topluluk varsa burada, adam yukarıda belge koymuş, onu bile eksilemişler.
önerge tarihine bakılırsa, ak parti döneminde olmuştur.
akp'nin istemediği hiçbir teklifin geçemeyeceği tbmm'de teklifin reddedilmesidir.

http://arsiv.ajans5.com/d...n-tbmm-de-reddedildi.html
prof. dr. yusuf halaçoğlu'nun meclis'e sunduğu teklifin akp oylarıyla reddilmesidir.

görsel
bu da allah'ın başka bir hikmeti herhaldedir.

çomar şaşkın, çomar pert.