1. 1.
    bu da allah'ın başka bir hikmeti herhaldedir.

çomar şaşkın, çomar pert.
    9 -2 ... inmyopinion
  2. 2.
    prof. dr. yusuf halaçoğlu'nun meclis'e sunduğu teklifin akp oylarıyla reddilmesidir.

ayasofya ibadete açılsın teklifin akp oyuyla reddi
    7 -2 ... inmyopinion
  3. 3.
    akp'nin istemediği hiçbir teklifin geçemeyeceği tbmm'de teklifin reddedilmesidir.

http://arsiv.ajans5.com/d...n-tbmm-de-reddedildi.html
    4 ... inmyopinion
  4. 4.
    önerge tarihine bakılırsa, ak parti döneminde olmuştur.
    6 ... usualsuspects
  5. 5.
    2013 yılında yaşanmıştır.
    şimdi ayasofya ibadete açılsın önergesini reddedenlerin, ayasofya'yı ağızlarına alma hakkı yoktur.
    şerefsizler.

ulan artık nasıl bir kansız topluluk varsa burada, adam yukarıda belge koymuş, onu bile eksilemişler.
    15 ... tengir budun
  6. 6.
    çomarlar sessiz, çomarlar düşünceli. lan az yavşak değilsiniz ha!
    6 ... tasaklara ufleyen adam
  7. 7.
    Ayasofya gunde kac para basiyor sizin haberiniz var mi?

40 tl lan bilet. Gunluk senkoranizasyon sezonda 5500 kisi. (Acenteye satilan biletleri saymiyorum onunla beraber gunluk ziyaret 13 14 bin civari)
    3 ... flying spagetti
  8. 8.
    ben buradan uyarayım. istanbul 'un ele geçirilmesi ve ayasofya'nın cami yapılması yüzünden avrupa 5,5 asırdır osmanlı ve türkiye devleti ile uğraşmaktan vazgeçmiyor.

1600lerden sonra osmanlı topraklarında bir gün bile huzur olmamasının vlad tepeş (kazıklı voyvoda) denilen sapığın bile kahraman görülmesinin sebebi hep ayasofya kilisesidir.
    bu kilise asya ve avrupa ortak hristiyan kültürünün en güzel ve en önemli eseridir .yaklaşık temelden 16 asırlık bir ibadethane.

zaten cami yapılası en büyük ayıptı ama çağın gereği kabullenildi. vatikan , ortodoks patrikhaneleri diğer kiliseler ve günümüzde bilhassa abd'de avengelist kiliseler hala ayasofya'ya küfür edilmektedir diye propaganda yapmaktadır.

cumhuriyet bu ayıbi 1935'de bir nebze müze maskesi altında örttü. ama fanatik hristiyanlar hala kin gütmekte.

haber doğru ise akp çok doğru bir iş yapmış .

inanın bu yapı cami olarak ibadete açılırsa mescid-i aksa'yı kilise yaparlar haç dikerler .
    islam ülkelerinin bugünkü gücü ile ölen öldüğü ile kalır.

trump kudüs ''başkent'tir'' olayı ile armegednon sevdalılarına mesaj verdi.
    bugün latin-katolik ve evangelist kiliseler sevinç içinde .
    üç tane yobaz geri zekalı ile faşist milliyetçi mutlu olacak diye hata yapılmasın.

sakın.
    6 -3 ... baris hemen simdi
  9. 9.
    ibadete açarsalar. para kazanamazlar müzeyken daha değerli *
    1 ... modern zaman filozofu
  10. 10.
    şahsen ben olsam ayasofyayı ibadete acmak bir yana direkt yıkardım.
    aya sofya'yı 1453'ten beri yıkmamak osmanlı'nın en büyük hatasıdır.
    o orada durdukça rumlar burayı ele gecirme hedefinden asla vaz geçmeyecek.
    3 -4 ... strawberry blonde