bugün

son yılların en gurur verici olayı.
cehapeliler kusura bakmasın.

görsel

https://t24.com.tr/haber/...tarihciler-ne-dedi,891955
Helal olsun.
Olması gereken, geç kalınmış bir yatırma idi.
Tebrikler.
(bkz: Grooming standards)
Afedersiniz buharlı bir sistemle kıbleye doğru yatırmak suretiyle...

Bu gurur hepimizin.
Kıbleye diğru yatırınca sevap mıymış???
E bizde yatıralım o halde, hep sola hep sola nereye kadar???
Müslümanların ilim ve bilimde gelebildikleri son nokta.

Organik hoşaftan daha iyisini sadece biz yapabiliriz dedik, yaptık.

Gurur duyuyoruz inşallah-maşallah.
vallaha millet olarak kıllarımız kabardı, bu olaydan sonra istanbul bir kez daha fetholundu. ne mutlu o kılları yatıranlara.
(bkz: şekilcilik)

Bunlar Allahın rızasını arıyor mu ?

Neyse allahu alem.
iyice taşak malzemesi bir ülkeye dönüştüğümüzün haberi.

sola yatırdım okuyorum ben de bunu. saçmalığa diyecek bir şey bulamadım.
Bazı ateyiztler hususi, cumada hoca mihraptayken halı kıllarıyla oynayarak kuzeye doğru yamultur.
Reklamasyon için Ayasofya cami halılarından daha güzel bir fırsat olamazdı. Bak biz yaptık hesabı. Uyanık firma vesselâm. tüyleri Güneye doğru yatırılmış halılardır.
Imam vaaz verirken, millet eliyle ters yöne yatıracak nasıl olsa, niye o kadar uğraşmışlar?
Kıl kıl işlerle uğraşıyorlar. Derdinizi öpeyim.
baksa nolur bakmasa ne olur diyen yarmalar,

neyse siklemiyorum. mal belli ki.

adam caminin işlevini bilmiyor.
Tüyler yanlış tarafa rüküya eğilse bunun günahı ahirette aziz milletimizin sırtına yük olurdu. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.
Hadi bakalım bugün çağ atlıyoruz hayırlısıyla.
Anasını sikiyim bu hamle ile dolar 1 tl.
Öncelikle belirtmek isterim ki bu davranışın islamla bir ilgisi yok çünkü: yaratıcının bilgi verdiği islamı anlatan kuran'da, böyle bir hareket ile sevap kazanılacağı veya bu tarz uygulama yapılması gerektiği bilgisi yoktur ayrıca islam: allah'ı doğru değerlendirme,idrak etme ve ona ortak edinmeme üzerine bir hareket ediş ve kararlı duruşun adıdır.
Maalesef bu başlıktaki davranış şekilcilikten ibaret bir gösteriş hareketi.
Ayrıca insanlar buna ihtiyaç duyuyor mu? Hayır, öyleyse ihtiyaça yönelik davranış yapılması aklı bir zorunluluktur. Her şeyden önce ekonomik güçlenme bu milletin ihtiyaç duyduğu bir gerçektir.
kuran: araştırma yapılması yönünde bilgiler verir, yetimlerin haklarının verilmesini söyler, çaresiz kalanlara yardım etmemiz gerektiğini hatırlatır vs...
Şimdi düşünün! yukarıda verdiğim örnekler mi? yoksa gösteriş yapmak mı? islam.
islamda, bilimle ve ilimle uğraşmak vardır. yeter ki! işin içine menfaat karışmasın,makam ve unvan için uydurma davranışlar icat edilmesin.