1. 1.
    akp döneminde dans edilmiştir...

sevgili ümmeti muhammed bakın burası ayasofya;
    ayasofya da dans gösterisi

biz bilmiyorduk ayasofya'da böyle şeyler yapıldığını.
    meğer 2017'den beri yapılıyormuş.

evet, bu gösteri "Saffet Emre Tonguç ile Ayasofya Müzesinde Bir Gece" adıyla 2017'den beri yapılıyor.
    hijyen ve gizliliğe önem veren elit beyler ve hanımlar gece müzede toplanıyorlar ve ayasofya camiinde dans gösterileri yapılıyor.
    ayasofya da dans gösterisi

ve bu gösteriler akp hükümetinin kültür bakanlığının özel izni ile oluyor.
    kişi başı giriş 275 lira.

şimdi akp'li arkadaşlar, samimi bir dindarsanız bu olayla ilgili ne düşünüyorsunuz çok merak ediyorum.

bu arada bilmiyor olabilirsiniz, ama benim atam fatih sultan mehmet'in ayasofya ile ilgili bir vasiyeti var, onu da şuraya bırakıyorum;
    (bkz: fatih sultan mehmet in ayasofya vasiyeti)

evet, yıllardır "ayasofya'yı ibadete açacağız" diye sizlere propaganda yapanlar ayasofya'yı açmışlar, ama ibadete değil.

ne hissediyorsunuz çok merak ediyorum.
    9 -3 ... tengir budun
  2. 2.
    Günahtır. iyi biz de arkadaşları toplayıp orgy yapalım. Giriş ücretsiz. Olur mu öyle şey.
    ... zadko
  3. 3.
    Sanata ne derece önem verdiğimizi gösteren gösteridir.

Akp sanat düşmanı diyenlere kapak olsun.
    4 -5 ... munzevi bir zikir iscisi
  4. 4.
    Fırsat bu fırsat bunu bahane Edip tekrar camiye dönüştürülmesi Ayasofya dşcem ama birileri antlaşma yapmış sanırım o antlaşma olmasa şimdiye kadar müze kalmazdı cami olurdu.

Ayasofya'ı da ak parti mi müze yaptı tengir onlara hiç mi sözün yok algı yapma.
    2 ... isminiunutanadam
  5. 5.
    Gayet estetik bir poz olmuş. Sonuç itibariyle Ayasofya, günümüzde ne cami ne de kilise!.. Bundan rahatsız olan siyasal islamcılar kuran kursunda taciz edilen çocuklara gıkını çıkarmadılar nedense.
    2 -3 ... estrella damm
  6. 6.
    Namaz kılınsa daha iyi.
    2 -1 ... selia