1. 47.
    tengir çiko'su bu başlık altında 4 yazımı sildirmiş.

hangi mod'u yalamışsa yanlızca polemik ve forum tarzı olayı yüzünden silinmiş...

demek ki haklı tarafım ağır başmış.
    bu arada dünya aleme mal olmuş bir tez'e (ali erbaş master tez) kırmızı kalemle(9) iki işaret koyup sanalda paylaşma yapınca birileri yani çiko -tengir kendini araştırmacı gazeteci bellemiş.

neymiş uğur abisi( dündar) göreli bundan almış malız ya yedik be çiko-tengir bölye görsellerin resim yazınca çıktığını bilmeyen bir balatlı mişon kaldı. ayrıca bu çiko uğur dündar'ı çok övmüş biz biliriz uğur dündar'ın ne olduğunu yanına polisi alıp insanların evlerini ,iş yerlerini bastığını insanlara zarar verdiğini . bugün akp 'nin basın tetikçileri ne ise o zamanlarda uğur dündar aynıydı,tetikçi.

bu arada görselin muhalif basında bile rağbet görmemesi olayın sahtekarlık olduğunun açıkça ispatı.

zaten düşük piksel bağırıyor montaj var diye.

çiko tengir böyle işte önce kendine mal etmeye kalktı baktı olmadı asparagas haber yapan ensonhaber'den aldım dedi.

sonrada bana bak seni rezil ettim diyor utanmadan.

bu arada çiko habi iktisat fakültesi diploması şopu,hayatın yalan.

uğur abini yiyeyim senin,çiko.
    4 -3 ... baris hemen simdi
  2. 46.
    ela'ya göre orjinal.
    ayasofya camii fotomontaj çalışması
    ayasofya camii fotomontaj çalışması
    http://fotoforensics.com/
    1 ... pillars of creation
  3. 45.
    Eğer oynama fotoğraf ise fotografı oynayan ahlaksızdır Değilse yatan şuursuzdur dediğim durum.

Türkiye'nin gerçek iki gündemi dillendirilemeyen ekonomik kriz ve ifade özgürlüğünü bitiren sosyal medya yatağıdır. Bu tip konulara harcayacak 1 sn. Zamanı yok türkiye'min.
    ... billyhalleck
  4. 44.
    gün geçmiyor ki ayrı bir abukluğa uyanmayalım. bu ne yağ.
    ... oh so bitter
  5. 43.
    Bayılıyorum böyle sidik yarışlarına. Yallah tayzik salı verin gelsin.
    ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  6. 42.
    Lan yerde yeni serilmiş tertemiz hali olacakta bizim vatandaş dana gibi yerde yuvarlanmayacak. Hasktrnz.
    -1 ... atlant isten gelenadam
  7. 41.
    Çaresizlikten fotoşop falan demeye başladılar artık, bu günleride mi görecektik.
    1 -1 ... 300 ispartali
  8. 40.
    --spoiler--
    fotoğraftaki herkes yukarı bakıyor, fotoşop objesi şahıs da yatarak yukarı bakıyo.

biraz top galiba, böyle şey gibi bursalı gibi ne biliyim onun gibi bişey işte...
    --spoiler--

Yapar bu gün ay yıl prim için haklısın.
    4 -5 ... desifreleyici
  9. 39.
    Konu ne bilmiyorum o yüzden affınıza sığınarak fikrimi beyan etmek istiyorum sayın sözlük ahalisi. Yerde uzanan adam çok net bir şekilde camiinin tavanının fotoğrafını çekiyor. Ki bu çok doğal, ne de olsa estetik bir değeri var. Açılara ve adamın baktığı yere bakarsanız bu net anlaşılır. Mevzu ne bilmiyorum ama bence anlık olarak yapılan bir şey bu, çok bariz.
    3 ... git schopenhauer oku gel
  10. 38.
    tengir ben niye rezil olayım birde görsel her yerde var üzerine kırmızı yazı yazmakla senin olmuyor kurna tası.
    araştırmacı gazeteci misin palavracı.
    sanki belgeyi kendi araştırıp çıkarmış hindi gibi kabarıyor. (sazan aynı şeyi wayfair'de yaptın ,hastasın sen inan)

sen mi buldun maloviç.

tez de bir fark mı tavuk birde üzerine iki yazı yazınca mülkiyetine mi geçiyor ,belge.

beni rezil etmiş utanmaz arlanmaz sene cami fotoş'u gibi bir yerlerden almışsın,..
    daha demin savunduğun görsel sahtekar ensonhaber'in çıktı.

sen harbiden hastasın , uğur abisi tengoş'tan alıp paylaşmış .

o belge günlerdir belkide yıllardır internet ortamında dönüp duruyor bir önemi de yok kim bilir adil öksüz daha başka hangi tezlere imza attı. orada hiç bir suça katılmamış iki kişi, daha var.

psikolojik rahatsızlık yaşayanlar böyledir ulan deli üzerine işaret koyduğun belge internet'te paylaşılan bir belge bu 2003 tarihli.

bu arada kurban alacak mısın bak almazsan inşaatta kaza falan olur vallahi vicdan azabından kanlı basur olursun ,kes her şantiye 3*4 =12 +a-101 = (eşittir oluyor) ,4 . 16 kurban şart.işçilerde yiyecek ,100'den fazla işçi,mis gibi kavurma ,ban ekmeği yanında çay.aman diyorum.

aa bak müjdat abin nasıl belge var mı paylaştığı senden alıp.

hata herif:
    2 -6 ... baris hemen simdi