1. 2.
    gayet gerçekçi bence. tebrikler.
    7 -1 ... byg20
  2. 3.
    Hahaha çomarları bilmesek fotomontaj diye yırtacaksınız ama yemezler çıkar orijinalini bul koy o zaman amk.
    12 -16 ... karton toplayan cocuk
  3. 4.
    halının tüyleri kıbleye bakmıyor buradan bile anlayabiliriz fotoşop olduğunu.
    14 -3 ... mecburistikamet
  4. 5.
    bah bah bah hem suçlu hem güçlü. fotoşop lannn bu foto ben fotoşopum deyu bağırıyooo.
    10 -3 ... iyneci bey
  5. 6.
    böyle bir olay olmuş veya olmamis olabilir mesela gazeteciler de bi resim yakalamak için 40 takla atarlar ama bu olayda ayasofya'da yatiyor diye yaygara koparanlarin niyeti iyi niyet değildir. Dini karalamak adina her şeyi yanlis lanse ederek anlatirlar. Camilerde yatmanin bir sakincasi ve günahı yoktur ve bu saygisizlik degildir.
    5 -2 ... icniyeb
  6. 7.
    ayasofya camii fotomontaj çalışması
    Biz bunları daha önce çok gördük olmaz olmaz diye bir şey değil yaparlar sanki hiç olmayacak bir şey değil foto orijinal bence aksini ispat etmek gerekir ve gölgeler her şey uyumlu bana göre.
    8 -12 ... karton toplayan cocuk
  7. 8.
    fetöşop bunlar inanmayın.
    3 ... prenciv3
  8. 9.
    arkadaşlar şöyle bir düzeltme yapayım gerçi yukarıda bir arkadaş yazmış. camide uzanılabilir, yatılabilir.

yani konunun temelinde bir mantıksızlık var.

bu yazara ben andaval budun dediğimde özelden bana kızıyor ama biraz öylesin be abicim, kusura bamya. hihihihi

edit: fotoşop olup olmaması çok önem arz etmiyor, sonuçta cahil salak olduğun gerçeği değişmiyor.
    5 -3 ... iyneci bey
  9. 10.
    Ayyy kavgaya mi denk geldik yasasin.
    Ayrica demişler ki; aali sende olan fotografin montaj olduğunu nasil ispatlayayim. Tengirsiz halini bulursun arkadaki adamlari filan. Biz de bakar deriz ki aa mal tengir. Ama bulunmazsa adam bulamayana serefsiz demis. Bulamayan dusunecek gerisini. Hadi ben cekirdegimi aldim oturdum baslayin.
    4 ... sevgilim ben manyak oldum
  10. 11.
    caminin ortasında andaval gibi yatılmaz çamlıca'da ki cami epey büyük hemde çok büyük dinlenmek isteyen hatta uzanacak olan duvar kısmına gider böyle malak gibi ortaya yayılmaz ..
    ben hep yazarım dinsiz olduğum halde camilere gittiğimi hata özel yerlerini de belirtirim şimdilerde gidemiyorum corona var diye.

mesela fatih camisine gitmem niye çünkü hiç bir özeliği yok yıkılıp yıkılıp üstüne yapılmış bir tak haliç tarafında ki duvarla sağlam kalmış hatta şeyhülislam atalarımdan biri orada yatar ... numaralı mezarda ziyaret etmem çünkü çok kötü bir mimari.
    süleymaniye'yi beğenirim zaten yanında doğdum doğum hastanesinden çıkınca ilk girdiğim yapı imiş herhalde 3-4 günlük idim .

tophane ve kabataş'a kadar olan camiler harika ötesidir bırak camiyi kılıç ali paşa şadırvanı anlatılmaz.

niye yazdım o kadar gezdim tengir çükü'nün fotoşopu gibi yatan sığır görmedim.

ha,şep sefa hatunu unutmuşum hastayım o camiye .minnacık bebek gibi ama insana bir rahatlık verir. (eskiden yol olmadan daha güzelmiş . yüksekte tabi.

yazdım yine yazayım beyin özürlü ten gir çükü..

allah'ın cahili fotoşop'un aslı yapanda olur onda bunda orada burada olmaz. beli ki aslı ya sende ya arakladığın yerdedir, bulamayacağımızı biliyorsun üstümüze geliyorsun.
    sen beni kendin gibi beyinsiz mi sandın.

bu kadar düşük seviyede sin idrak yok.

başlık altında ki arkadaşlara izafen it ve şerefsiz sözünü sana yamıyorum.

nasıl bir yaratıksın sen utanma arlanma yok ahlak ar haya sıfır.

yalan dolan iftira .

ben utanıyorum senin namına .

hadi şimdi yürü .
    neymiş aslı ..
    5 -3 ... baris hemen simdi