1. 1.
  Bakıyorumda türkiye topraklarında yaşayan türkler hristiyan aleminden daha fazla tepki gösteriyor cami olmasına.

  Ne oldu senin dedelerin kağıdı tükürükleyip külah yapıp atarken bizim atamızın çelikten top döktürüp dişlerinizi sökmesi zorunuza mı gitti ebu cehilin torunları ?
  14 -19 ... mcz12
 2. 2.
  Laflarına dikkat et kardeşim sen caminin ibadete açılmasına sevinçten çıldıran müslümanlara Bizans torunu mu diyorsun...
  7 -6 ... uzay muhtari
 3. 3.
  Evet ayasofya' nın cami olmasına sevindik ancak; bunun bir seçim yatırımı olarak yapılması üzücü bir durumdur. akp, oylarının hızlı düşüşünü durdurmak için yine dinimizi kullanıyor ve eminim ki yine saf temiz kalpli milletimiz, sırf bunun için bile gidecek seçimde oyunu akp' ye verecek ve ülke olarak sürünmeye devam edeceğiz. Bir kaç sene önce ayasofya cami olsun diyen halka, " etraftaki camileri doldurdunuz da ayasofya mı kaldı " diye fırça atan başkan, bu gün kahraman ilan edilip alkışlanıyor. Kaç senedir " ha açtım ha açacağım " diyerek milleti oyalayıp buradan oy devşirenlerin, şuan tek amaçlarının akp' nin hızlı düşüşünü frenlemek olduğunu düşünüyorum. Bu konuda samimi olsaydılar yaklaşık 20 senedir iktidardalar ve bu kadar zaman bekleyip, bunu şuan gerçekleştiriyor olmaları size samimi geliyor mu ?
  9 -3 ... reboot
 4. 4.
  Yav he he.
  3 -1 ... karton toplayan cocuk
 5. 5.
  Keşke Bizans torunu olsalar.

  En azından Bizans torunlarının bir şerefi, haysiyeti var.

  Bunlar zamanında ataları iran Safevi Tarikatı'nda sinesi Şah Cüneyd tarafından dövülerek Osmanlıya dönünce Şahkulu, Celali, Koçgiri, Dersim gibi isyanları yapan kitlenin torunları.

  Ouroboros çocukları yani.

  Sorsan Ulu Önder Atatürk'ümüzün kurduğu Diyanet işleri Başkanlığı kapatılsın diye twitter'da hashtag açan da bunlardı ama şimdi en büyük Atatürkçüler kendileriymiş gibi Ayasofya'nın Cami olarak açılmasına karşı çıkıyorlar.

  ikiyüzlü iran kırmaları.

  Not;

  Ouroboros kendi kuyruğunu ısıran yılana denir. Yediği kaba pisleyen insan gibi yani. Yaşadığı devleti isyanlar çıkararak bölmeye çalışanlar gibi yani.
  5 -9 ... benim adim senin
 6. 6.
  erdogan ın yaptığı bütün pisliklerin üstü örtülsün böyle. he amk vatan sat, hırsızlık yap ama dindarsan iyi birisin. aklınız başınıza gelir umarım bir gün. olan deliliğinizin içinde yaşamak zorunda olan masumlara olsun.
  5 -4 ... cenkiss
 7. 7.
  ayasofya açildı ülkenin bütün dertleri bitti hülooğ ekonomi çook eyi ülke uçuyor amerigayı geçtik amerika bizi kıkaniye kudurun kemalistler.

  kafasından ne zaman çıkacaksınız rte nin acmaya niyeti yok olsa bile donald trump açtırmaz adamın gödünü keser. açma kararından geri dönecek sonra ne meclisle ne chp ile alakası olmadığı halde bunu da chp den bilecek bay kemal yüzünden açamadık diyecek tabi sorgulamayan düşünmeyen çomarlar da buna inanacak.
  3 -3 ... yazar cizer34
 8. 8.
  Daha geçen sene Sultanahmet camii dolmuyor ilk orayı doldurun diyen kimdi iyi Parti'nin Ayasofya yi cami yapalım onergesine red oyu veren ak partiydi.simdi anketlerde oylarinin düştüğünü görünce yine dini duyguları istismar edip oy kazanmaya çalışıyor durum bundan ibaret.
  2 -1 ... alexdeberk
 9. 9.
  Koskoca olaya allahsız aktrollün bakışına bak. Bozons toronloro çoldoroyor.

  Derdin ne islam ne millet ne devlet ne siyaset.

  Derdin orospu çocukluğu.
  8 -3 ... yok herif
 10. 10.
  Şöyle bir göz gezdirdim yazılanlara yemin ediyorum pacalardan cahillik akıyor.

  Hele biri demiş ki dilerim mescid i aksa sinagog olur. Yemin ediyorum hayata boyle sığ bakmayı bu kadar düz olmayı çok isterdim.

  Zibidi fetihe işgal diyecek de diyemiyor da mescidi aksa nin sinagog olmasını istiyor. Neden? Göya o da israili kilic hakki. Yani israil aslında Filistini işgal etmedi fethetti. 21. Yüzyıl fetih dönemi ya cunku.

  Cok yemin ettim ama bir daha edeyim yemin ediyorum bu yeni kuşak tam bir geri zekalı. Böylesi siglikla böylesi dar bakış açısıyla nasil hayatta kalabiliyorum şaşıyorum.
  4 -8 ... frekans