bugün

Şu an bindiğim servisi kullanan şoför. Kullanmaya başlamadan önce, arabanın arkasında birileriyle küfürleşti, kulak misafiri olduk. Bindi arabaya, iki kişiyiz, servis dolu olsa cıngar çıkar, bir müzik açtı, sabır yarabbi, kürtçe midir, böyle ağlamalı, ağıtlı, tarikat müziği gibi müzik. Bir de arabanın camları açık, müzikte son ses, şahinci apaçilerden tek farkı aracın büyük olması.
Peşinen söyleyeyim, kimse yokken aracın içinde istediği dilde isterse konser versin, kürtçe ya da başka bir dille alıp veremediğim yok, ama alakası olmayan kimse dinlemek zorunda değil o müZikleri.
14 15 yaşındaki, ağzına alkol, eline erkek eli değmemiş, ama sex n' drug triplerine giren kızceğizlerimiz.
ayarsız tiplerdir efendim.
Hayatında 3 adet kitap okumadan kendini milliyetçi sanan, kurtuluş savaşını sorduğunda çuvallayan, milliyetçiliği bir düzine gariban fakir fukara asker öldüğünde aklına gelen ülke santim santim satılırken aklı msn 9.0 programında olan tiplerdir.iğreniyorum sizden
kibirli insanlar.
nişanlı ya da evli olmadıkları halde alyans takanlar.

-hayırdır nişanlandın mı yoksa?
-yok bea fena asılıyolar. yırtmak için yani..
Yurtta uykusuzluktan geberip uyumaya çalışırken, oda arkadaşının bangır bangır müzik açması ya da en yakın aptal arkadaşıyla kahkaha atarak konusması.acayip sinir olunası durumdur.
(bkz: scarface) * *
(bkz: successor)
ayağınızdaki ayakkabıya bakarak karakter tahlili yapan kişiler.
ayağında adidas ayakkabıyla emperyalizme hayır diye bağıran kişiler.
(bkz: salvatore di stefano)
(bkz: salvatore di stefano2)***
yediği ayarı paşa paşa kabullenemeyip, cevap olarak küfürlü, hakaret içeren entry giren, moderasyona şikayet eden, ya da sonunda kaçınılmaz olarak içindeki seri ipneyi ortaya çıkaran zat-ı muhteremlerdir.
sadece duraklarda indiren minibüs şoförleridir.
dinlediği müzik tarzının haricindeki diğer bütün tarzları kötüleyen tiplerdir.
insanların gördüğünde rahatsız oldukları dahası kıl oldukları tiplerdir.

(bkz: 2 hafta banyo yapmayan insanlar)