1. 1.
  boş bilgilerle birseyler yazan yazarın ayar alması ve göt olması akabinde söyleyecek yazacak birsey bulamaması ve eksi oy vermesidir.
  acizliktir tamamen. bir yazarla laf tartısmasına girebilirsiniz. ayarda alabilirsiniz bundan gocunmak oz güven eksikligidir ama o entry ye eksi oy vermek tamamen böcek olmaktır, ezik olmaktır. yani yapmayın bunu sevgili arkadaslar şurda iyi kötü bir seyler yazıyoruz cok ta ayar yedim ama hic bir zaman eksi oy vermedim o entrye yani bunun kadar aşagılık birsey var mı? hani sen beni göt ettin bak ben bir şey yapamıyorum ama eksi veriyorum elimden bu geliyor sadece, ben bir böcegim sana cevap veremiyorum. demektir. iyice kücülmektir.

  edit: bunu eksileyen arkadaslar bu size degildi ki niye üzerinize alıyorsunuz? söyleyecek sözü olmayıpta eksi vererek kendini tatmin etmek pek hoş degildir bana gmre elbette eksi oy vereceksiniz. ama size bir ayar veriliyor ve siz eksi vererek bu ayara karsılık verdiğinizi düsünüyorsanız kusura bakmayın siz bir böceksiniz.
  5 -3 ... damdaki deli
 2. 2.
  bir zavallılık örneğidir. ayrıca her açışımda karmamı 10 puan daha aşşağıda görmemin kanıtıdır.
  1 -1 ... darkranger
 3. 3.
  (bkz: cevab veremedi)
  1 -1 ... damdaki deli
 4. 4.
  takılmayın bu kadar eksilenmeye artılanmaya arkadaşlar, burada birileri bir şeyler kanıtlamak için girmiyor, en azından ben girmiyorum ki bu şekilde düşünüyorum.
  herkes yapısı gereği yazabileceği kadarını yazar zaten. bu seri eksi oy takıntısına bir türlü anlam veremiyorum, hani + olunca ne olacak ki? ego'n büyüyüp davul gibi şişmiş olacak. sinirlenip ayar veren yazara zaman harcayacağına, doğru bildiğin şekilde yazmaya devam et? neyin kaygısını taşıyorsun, sen doğru bildiklerini, en azından "bildiklerini" yazmak için (iyi/kötü) burada değil misin? bak keyfine.

  (bkz: karma kaygisi)
  1 ... ebaturab
 5. 5.
  (bkz: yenilgiyi kabul edemeyen güreşci)
  ... wintermute