bugün

iğrenç bir görsel.

Az önce mide bulandıran bir dudak fotosu şimdi bu gelir gelmez iğrenç fotolarla karşılaştım gerçekten midemi bulandırdınız.
Önce okut baktın iyileşmiyor gitsin askerliğini yapsın efendi efendi.
pembe teskere gerektirir.
Askerde botlar terlikler sürekli yer değiştirir, eşyana sahip çık, başkasının terliğini, botunu, çorabını felan giyme.
Öyle bir Gavat yüzünden 2 ay kaşınmıştı ayaklarım.
Ayağı komple alırlar.
Ben olsam alırdım d
okuttur diyen gerizekali nasil bir yaşantı içerisinde çok merak ediyorum doğrusu.
verrutol kullan o.c.
Öncelikle bu siğilin bir çeşit virüs sebebi ile oluştuğu bilmek gerek. Ve siğili oluşturan virüsü yok eden bir çok doğal bitki var. incir sütü ve çınarağacı kozalağı bunlardan iki tanesi. Kullanıp şifa bulmanız dileği ile.
acemi birliginde yanasık düzen yaparken dümdüz olur o merak etme.
Dünyanın en boktan olayıdır.
Ayak siğili o kadar pis bir şey ki... bırak dokunmayı, rüzgar değse yerinizden zıplatır. 6 ay topallayarak yürüdüm ben bu yüzden.

Dondurma, yakma, ilaç... hiçbiri çözüm olmuyor. En net çözümü denize girmek. 1 hafta girin hiçbir şey kalmıyor.
Deniz olmayan yerde yaşıyorsanız tuzlu su yapın leğende. Başka bir çözüm bilmiyorum.
görsel
Ben bunun ile kurutmuştum elimde acayip yakar ama istikrarlı kullanırsan faydasonı görürsün...
Pek tavsiye edilmeyen bir yaklaşım. Zaten ayaklara neler neler olacakken, sağlam olmayan ayakla gitmemekte yarar var. Bir celp sonra gidilebilir.
Tırnak makasıyla kesebildiğin kadar kesip temizle. Sonra yara bandıyla ananas tuttur. bir gece duracak.
Ayağı bilek hizasına kadar kezzapa sok. 2 saat sonra pırıl.
zor bir durumdur. allah şifa versin.
O bot varya o bot bu sıcakta adamın amına koyar 6. Ayak parmağını çıkartıp marilyn monroe ya çevirir adamı. O yüzden yapmamak daha sağlıklıdır.
%50 ihtimalle egitim spor men olursun. Bu biraz da birlige katildigin gun on muayene yapacak olan doktora ve iceride varsa revir doktoruna bagli. %50 ihtimal diyorum askere gelmeden 4 ay once menuskus ameliyati olmus adama sen saglamsin dediler, ikinci gun hastanelik oldu egitimde. Bol sans, ben senin yerinde olsam bir an once yaktirirdim.
acemi bitti geldim arkadaşlar. komutan siklemedi bile. yürüyüş ve koşu yapa yapa siğil kendiliğinden düştü amk. şu an tertemiz ayağım. *