bugün

Yok kardesim varsa bile biz bilmiyoruz.

Evet.

Sozluk kizlarinin guzel ayaklari
9 saattir botun içinde siz düşünün aq.

Bot niye giyiyon diyen olursa askerdeyim.
ayak görsellerini merakla beklediğimiz hanımlardır.
yok ki öyle bişiy ihihi xd.
görsel

bekliyoruz kızlar hadi utandırın bizi.
sözlüğe renk katarlar.
foto paylaşmazlar nedense...varsa yoksa meme...
ben bir tane biliyorum.
Ayak resmi atmak meme resmi atmaktan zordur. Memen büyükse allah vergisi, giyersin dar bir body her türlü resmi ceker atarsın. Ama ayak öyle degil. Cilekeş ayakların her daim bakımlı mı. Kaç kadın buna onem veriyor. Elinin tırnagına törpü sürtmeyen insan ayağına krem sürer mi. Her banyodan sonra ponzalıyan, kremliyen ojesini tazeleyen, düz taban olmayan, zarif bir cift ayak ancak cok yalvarırsanız dm lerde filan görürsünüz bence.
Kuşkusuz öne çıkanlardır.
Topuklu aşığı olmayan biri olarak seviyorum ayaklarımı. Niye sevmeyeyim? Güzeller işte. Kanıtı bende.
her zaman bir adım öndedirler.
fotoğrafsız eksik kalan entrydir.
güzel ayak tam olarak nasıl bir şey? kemikleri çıkık olan mı, parmakları aynı boy olan mı yoksa düz taban veya peltek mi ne tip ayak kime göre neye göre güzeldir anlamadığım durumdur.
yine goygoyla , boş muhabbetlerle heba edilmeye devam edilen bir sözlük fasilitesi. halbuki bol bol güzel görsel içermelidir.
Sözlük kızları için ayak kriteri oluşturan anket başlık.

Tanım: ayağı güzel olan sözlük kızı yoktur.
ayakları güzel olan dedik, ayakları olan demedik.
beklenen hareket bellalola'dan geldi...sahalarda görmek istediğimiz hareketler bunlar...

edit: sildi gitti...
ayaklar güzelse düşer ya 2-3 kişi...
(img:#2064682)
Perulu musun aq parmakların hepsi aynı boyda.
sözlüğü ayak görseliyle şenlendirseler pek hoş olacak olan kızlardır.
Yabancı bir kadının ayaklarını öpemem be! Bir kadının ayaklarını Öpmem için En az 1 yıl birlikte olmam, vücudunu kanıksamam lazım.
Bir tanesi ile buluşup kahve ve bira içmiştik.
güncel Önemli Başlıklar