1. 1.
  insanı katil olma sınırına sürükleyen komşu tipidir. ayaklarını yere vura vura yürüyerek tok bir ses çıkartır bu da adamı feci rahatsız eder. bir de halı yoksa ve ayağında terlik varsa sinirden katil olmanız içten bile değildir.
  3 -1 ... kertenkele kuyrugu
 2. 2.
  hele bide tahta topuk terlikleri olur . birde komşunun evinde 100kg + ağırlığında bir insanımsı kişilik yaşıyorsa yürüdümü avize sallanır
  -1 ... kedikesenfare
 3. 3.
  (bkz: herkesde aynı dert kardeş)

  bu kadın özellikle çalışıyorsa sanki hafta içinin acısını çıkarırcasına hafta sonunu zehir eder o ayak sesleri ile.
  ... cool cocuk
 4. 4.
  yapmaktan çok hoşlandığım eylemdir. (bkz: pckopat oldum lan)
  1 ... merakli melahat
 5. 5.
  askerden yeni gelmiştir.
  2 ... mavi44
 6. 6.
  nallarını evde takmasına gerek kalmadığını, artık yerleşik hayata geçtiğimizi hatırlatmamız gereken, değerli komşumuzdur. sonra şaha mı kalkıyor, dört nala mı yapıyor onun tasarrufundadır.
  ... pardus tulliana
 7. 7.
  eceline susamış üst komşumuzdur. gecenin 4ünde diş ağrısıyla kıvranmaktayken o ayak sesleri beni katil olma yolunda emin adımlarla yürütmüştür neyseki o ölmeden atlatabildik o geceyi.. sınıra dayanmışken kesildi.
  ... oyuncaq bebuq
 8. 8.
  evin hanımı ise eğer büyük olasılıkla evde de topuklu falan giyiyordur .
  ... youre still the one
 9. 9.
  halıları ıslak ıslak balkona asan komşudan daha tercih edilesidir.komşuya halı alabilirsiniz ses yapmasın diye ama görgü asla çünkü ses yapmasın diye aldığınız o halıları yıkar kurutmadan asar.. (bkz: paradoks)
  ... upintheair
 10. 10.
  * önce kibarca uyarılır.
  * ertesi gün biraz daha sertçe uyarılır.
  * sonraki gidip bir çift pofuduk terlik alınır komşuya hediye edilir, "eğer evde bunu giymessen...." cümlesiyle birlikte hediye sahibine iletilir.
  1 ... profzirva