1. 38.
  istisnai olarak bulundukları için koruma altına alınması gereken canlılardır.

  Ama buradaki asıl detay ve önemli olan, bakımlı olmasıdır. Ayak güzelliği genlerle alakalı olup pek müdahale şansı vermez insana ama güzel fakat bakımsız ayakların da hiçbir esprisi yoktur. Ayakta estetiği & çekimi asıl sağlayan hadise bakımlı olmasıdır.

  "Ayağı napıcaksınız lan, ayaktan etkilenilir mi lan, sapık mısınız lan" diye dolaşan gençlere de ufak bir uyarı ve tavsiye.
  Fiziksel yorumlama söz konusu ise; bir kadının ayakları ve ayaklarına gösterdiği ilgi, size o kadın hakkında kolay kolay yanılmayacağınız tahminler verir.

  En basit tavsiye olarak; ayaklarına önem vermeyen, bakım yapmayan kadını dünya ahiret bacınız kabul edebilirsiniz. "Kışın oje mi sürülür, kim görecek kışın ayaklarımı" diyen kadınlarla da askerlik anıları paylaşabilir, pes oynayıp erkek erkeğe dışarı çıkabilirsiniz.
  Zira bunları diyen kadınların, genelde sevişmeden sevişmeye ağda yaptıran, sadece özel gün ve gecelerde iç giyimine dikkat edip normal zamanlarda beyaz südyeni siyaha çevirene kadar giymesi, haftada 2 kez saçlarını yıkaması tesadüf olmayan gerçeklerdir.

  (he ama bana nefes alması yeterli diyenler için, sen zaten bu kadar satırı okuyarak zaman kaybını yaşamışsın güzel kardeşim. Bu zaman kaybındaki payımdan dolayı da canım saolsun, öyle değil mi ?)
  #37003917 :)

ayakları güzel olan türk kızı ile alakalı başlıklar