bugün

şaşırtmadı nedense beni.
Öyle demeyin ayakkabının da rızası varmış!
Aklıma bir Sözlük yazarını getiren haber.

Apla sen gene de dua et en azından metro turizm otobüsünde falan değildin.
Olayı ak partiye bağlamakta ne bileyim olmamış. zira olayın gerçekleştiği ilçe de CHP'nin kalesi nilüfer. Yani parti falan ne alaka dimi.

Olaya gelince belliki takıntılı bi sapık bu. Bir müge anlı değilim belki ama yorum yapma hakkımı kullanaraktan, bence bu şizofren aklınca karşı tarafa seni istiyorum ve benim kim olduğumu tahmin edersin mesajı vermiş. Yani kadının tanıdığı biri olma ihtimali yüksek. komşusu veya çok yakını olabilir.

Olayın bu boyuta gelebileceğini tahmin edemeden Karşı taraftan kendince bi beklentiyle giriştiği bu iş çok pis götünde patlar ama.
bursa'nın havası mı suyu mu desem ? birkaç yıl önce de damacanaya şeyi şeyttilerdi bursalılar.

ne dedik ; ayakkabılarınız içeri alın , kırk kere söyledik amk !
Kusucam galiba.

Letgo dan bi ayakkabımı satayım dediğimde kullanılmış çorap, para karşılığı ayak fotosu vs isteyen olmuştu.
Başka bir başlıkta daha yazmıştım da bu nedir?
Her yer sapık dolu.
33 yıllık erkeğim, ben bu kadar hızlı anlayamazdım sperm olduğunu.

görsel
ayakkabıyı önce yalamıştır da bu ayak fetişi.
Yine akp nin kalesi bursa... Enterasan.

görsel
Sosyetiklerin neden eve ayakkabıyla girdiklerini şimdi anlıyorum.
hemen boşalana yüklenmeyin kimse durduk yere gidip ayakkabıya attırmaz.

kadının masum olmadığını düşünüyorum.
boşalmanın verdiği yorgunlukla yakınlarda bir yerlerde sızıp kalmış olma ihtimali göz önüne alınarak civar sokaklar ve parklar aranmalıdır.
ayak fetişidir. yalayacak ve üstüne boşalacağı bir ayak bulamadığı için sağa sola saldırmıştır.
polislerin "daha kurumamış, çok uzaklaşmış olamaz" düşüncesiyle etrafta yakalayabileceği sapık.
belki geçerken düşürmüştür. hemen kötüye yormamak lazım..
güncel Önemli Başlıklar