bugün

Sinirden gözü dönüyormuş. O anne yine acı çekmesin diye sana beddua da edemiyoruz sövemiyoruz da. Yazıklar olsun. Sinirden gözü dönüyormuş aptal. Şimdi bütün arkadaşların, öğretmenlerin, akrabaların, komşuların bu rezilliğini gördü. Hakkında tek olumlu bir şey yok.
Avazı çıktığı kadar nasıl bağırıyor arkadaş. Neymiş sinirden gözü dönmüşmüş. Bak bu kızda net söylüyorum cinayet işleyecek potansiyel var. Bu kızda vicdan falan da yok. Merhamet de yok. Neymiş istediği ayakkabıyı almamış. Yazık. Üzüldüm o anneye.
Kızı hiç dövmemişler belli.
Kadıncağızın gözyaşlarına içim ezildi yazık günah sana verdiği tüm emeklere. Bu şımarıklık desen değil, ergenlik desen değil bu başka boyut sinirden elim ayağım titriyor.
geleceğin kaşarıdır bu kız tez zamanda terbiye edilmeli.
Allahın ergeni seni!!! Seni bu yaşına kadar ne zorluklarla, sıkıntılarla büyüten, gözünden sakınan kadına yaptığın saygısızlık affedilir gibi değil. O car car konuşan şirret ağzına okkalı iki tokat atardım ah orada olsaydım. Allahın ergen gerisi sefil beyni yaşın ne başın ne boyun ne böyle bir terbiyesizliği annene yapma hakkını nerden buluyosun sen? Sonrada gidiyolar kendileri gibi psikopat adamlarla sevgili oluyorlar. Ana babasından görmediği dayağı elin psikopatlarından görünce, o car car konuşup atar yaptığı annelerine "anneeeğğğ" diye koşuyorlar. Suç sizde değil aslında, senin gibi beyinsiz sefil ergenleri adam etmeye çalışan ana babanızda. Kendilerini paralıyolar adam olmanız için, sonuç koskoca bir SIFIR amk.
Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, beğendiği ayakkabıyı almadığı için kızı tarafından merdivenlerden itildiği iddiasıyla sosyal medyada yayınlanan görüntüdeki, anneye polis ulaştı. Kızından şikayetçi olmayan anne, görüntüleri çekip, sosyal medyada paylaşan kişiden şikayetçi oldu.

https://www.sozcu.com.tr/...n-sikayetci-oldu-5859798/

Neden üzülüyor tepki koyuyorsunuz?

Diyelim ki kadının ayağı kaymış düşmüş.
insan kalkıp acı içinde inleyen annesine hâlâ bağırmaya terslemeye kızmaya devam eder mi?

Bunun için bu tür durumlara ben üzülmüyorum, bilâkis seviniyorum.
Eden bulur.
Maalesef ebeveynleri/arkadaşları vs tarafından götu aşırı şekilde kaldırılan ergen bozmasi veled.

Bakın ben 32 yaşındayim babami 2007 de öldü
Annemin bugün bile hala bir dediğini iki etmem.
Bu yaşa kadar off anne bile demisligim yoktur..

Ama Yeni nesil böyle değil.
Daha 6/7 yaşında veled bile anasına babasına karşı çıkıyor koca adam gibi kavga ediyor

Şımarıkligin adını hiperaktif bu çocuk yaa koyarsanız büyüyünce kusura bakmayın
Merdivendende atar
Dördüncü kattanda atar ana babayı..
çıldıracağım! bir kadın var sahnede, merdivenlerin dibinde. birileri var kadının başında bir de. herkes birbirine bağırıyor. buraya kadar tamam! anne var, kız var; o da doğru lakin:

kim kimi aşağı atmış, kim kime ne diyor, yeminle anlamıyorum. alın bir daha bakın:

https://video.uludagsozlu...den-atan-k%C4%B1z-181707/

*

kesin chp!lilerin oyunu bu amk! bi' de allahsızların! yoksa başka türlüsü düşünülemez olm.

pc:

bütün siyasi partilere ve oluşumlara bacağım dizimden girsin.
Feminist olabilir. Veya feminist şımartmasıdır. Kendini özel ve kutsal görüyordur. Daha beterleri de var maalesef.
cehape belediyesinde çalışma ihtimali yüksek olan kızdır.
Böyle şeyleri görüp acayip utanan bir tek ben değilimdir herhalde dimi sözlük ?
Kızın yaptığı kesinlikle çok yanlış, çeken kişinin de videoya alması bir nebze iyi olmuş. bir daha böyle arsızca davranmadan iki kez düşünür. Ama yine aile çevreye karşı zor durumda kalacağı ve en nihayetinde kızda bir ergen olduğu için bir yandan da videonun bu kadar yayılmasına üzüldüm.
(bkz: iki arada bir derede kalmak)
Anne kızından değil, görüntüyü çekenden şikayetçi olmuş.
Bu nasıl iş?
iç burkan, yürek yakan, şaşılası, ayıplanası bir hareket olsa da, madalyonun bir de öteki yüzünü değerlendirmeden, asmak, kesmek, hakaret etmek, beddua etmek anlamsız ve en kestirme tepkidir.

o an normal bir durum değildir, belli ki bu kızın psikolojik kökenli ya da aileden kaynaklı, hiçbirimizin bilemediği bir sorunu var.
Ufak çaplı bir cinnet sözkonusu.
Öfke kontrolü denen şey kanatlanıp, uçup gitmiş.

Yani sorun çok daha vahim ve karmaşık hatta korkutucu.
Çatırdayan ailelerin, iletişimsizliğin, paylaşımsızlığın, depresyonun, zıvanadan çıkmanın kanlı canlı bir tablosu gibi.

Birbirimizi dinlemeyi, anlayış gòstermeyi, empati yapmayı, nezaketi unuttuğumuz sürece bu vahim tablolara tanık olmaya devam edeceğiz ne yazık ki...
Acı ama gerçek!
Maalesef o attığı anası tarafından götu aşırı şekilde kaldırılan ergen ezigi.
aşırı şımartılmış ahlaksızın tekidir ve öfke kontrol bozukluğu var belli.
bir de annesi şu virüs ortamında maskeyle mağazaya gitmiş bunun istekleri için.
tamam biz de zaman zaman ev içinde sesimizi yükseltiyoruz, hepimiz insanız nihayetinde fakat mahalleye getirilen sinemada dağıtılan mısırın yarısını anne babama getiren insanım ben.
fakat öfke kontrol bozukluğu, genç insanlarda ve her iki cinsiyette de çok görülen bir olay.
babaannemin evine temizliğe gelen bir kadın vardı, bir defasında ağzının kenarı yara gelmiş. babaannem sormuş "hiç keyfin yok ne oldu." diye.
kızımla tartıştık, "ağzıma vurdu" demiş.
çok şımartılmanın sonuçları bunlar.
Merdivenden yuvarlanan kadının, kendisine yardım edip video çeken kadından şikayetçi olduğunu duyduğum andan beri bu aileyle ilgili tüm düşüncem değişti.

Birbirlerini yesinler de yok olsunlar.

Ayrıca kadın tam da tahmin ettiğim şeyi yaptı. Bu ülke insanı beni hiç şaşırtmıyor.
işin ilginci anası videoyu cekenden şikayetçi olmuş
Vay bee.

Kesin eş dost akraba görürde rezil olurum demiştir
Yada kızı kimse almayacak evde kalacak korkusundan .

Ha yarın öbür gün şımarık kızın gelir seni 4 kattan atar
O zamanda ölüm haberini yapan gazeteciyi şikayet edersin...
cehapeli gezici bir kızdır. isyan etmek bunların doğasında var marjinaller.
Unutmadık bu şerefsizi.
Bu gibi kızları iyice bir düzmek lazım.
güncel Önemli Başlıklar