bugün

malum ülkeden manzara.

https://twitter.com/atavr...tatus/1268142029592244225
bunu da sabun yapmak lazım. insan eline sürmeyecek ama, kedi köpek yıkamak için.

bu kadın da evlat yetiştirdim diye sevinmiştir.
allah türk karıların kötüsüne tırnak vermesin.

bunlar kadar illet bir canlı türü yok.

en kötüsü de seni toplumda yaftalıyorlar ve herkes arkandan sövüyor. herkes bu videodaki anne kadar şanslı olmuyor.
Kocaya verilme yaşı geçen kızlarda olağan şeyler..
Sözlükte de var bundan bir tane, bu kız burdakinin videoya dönüşmüş hali.
Sosyal medyada ayaklarını ve ayakkabılarını paylaşmak için istediği marka alınmamış belli ki.

görsel
Anne babaya of bile dedirtmeyen islam terbiyesinden bu günlere...

işte kemalist sistemin sonuçları bunlardır görün görün!
gizim diniyir birdin diyirim inlimiyimisin yi.

allahın cezası ya.
Kizini dovmeyen, dizini dover sozunun uygulamaya donmus halidir.
Ulan biz bir şey olur diye aynı evin içinde annemize sarılmaya çekiniyoruz. naylon evlatlık yapan bu şımarık kızın davranışına bak.

Gerekirse sırtında taşıyıp çıkaracaksın o merdivenleri. O senin için gelmiş oralara kadar.
bakabileceğin kadar çocuk yapacaksın.

yoksa döver de söver de...
kültürel yozlaşmanin getirisidir.
yaziktir, günahtir ve ayrica pismanliktir.

egitim aileden baslar. cevre ile devam eder. bu kizin annesi ve babasinin iyi egitim vermeye calistigini varsayarsak; cevresindeki kisilerin nasil oldugunu tahmin etmek hic zor olmayacak.

"kücüge sevgi, büyüge saygi" gibi degerler attik ögretilmiyor ve insanlar hicbir elestiriyi kabullenemiyor. elestiri kabullenemeyen insanlar, kendisini gelistiremeyen ve asla gelistiremiyecek insanlardir.

bu kizimiz da bu insanlardan sadece bir tanesidir. bu kizimiz ileride evlenecek ve bir anne olacak. onun cocugunun durumunu hayal edebiliriz.
yani gelecegimizin ne durumda oldugunu bu kiza bakarak anlayabiliriz.
Bu kızı yumruk manyağı yaparım ben.
Yazıklar olsun ulan insan hiç annesine böyle kahpelik yapar mi ya aşağıya itmek nedir vicdansız orospu. Kadıncağız acisindan değil de kızının kendisine yaptığı alçakça muamale den dolayı canı yanıyordur.
Allah annesine sabır versin. Kıza da anlayış nasip etsin. Zor gerçekten.
Yazik ya yeni nesili anlamak zor.
kardeşime hayatımda bir kez tokat attım ki bir kadına vurduğum tek an odur. o anda da anneme avaz avaz bağırıp çığırıyordu ( ki evin içinde he dışarıda da değil). aynı hissi yine yaşadım ya la.

hayatta bir tek ana babama yapılan saygısızlığa dayanamıyorum. yüzüme tükürseler yarabbi şükür diyecek kadar sabırlıyım ama harbi sabır zorlar bu.
Bu işin bahanesi olmaz arkadaşlar. Beyinsiz Z kuşağının tiktok artığı salak bir üyesi işte.

Burada pek savunulmamış ama ekşi'de bile belli ki kızın problemleri var diyerek savunulmaya çalışılmış.

Bu kızın problemlerini sikerim arkadaşlar. Ne olduğunu biliyor musunuz gözüm dönüyor diyor bir de. Gözüne soktuğum.

Ben 89 doğumlu bir vatandaşım kardeşlerim. 90'larda çoğu aile gibi biz de fakirdik. Evimiz 2 odaydı. Yemin ediyorum bir banyomuz vardı, az dikkatsiz olsan musluğun götüne girme ihtimali vardı, o derece küçüktü. Biz annemizle alışverişe gittiğimiz zaman, pazarlık baştan yapılırdı. Oğlum bak şu kadar paramız var, şunu alabiliriz bunu alamayız şeklinde. Biz anamızı babamızı hiç üzmedik. Bırak dövmeyi falan. imkanlar oydu, yetinmek zorundaydık. Bizim böyle gozom donoyor deme lüksümüz yoktu.

Senin de, o karga sesinin de, seni bu hale getiren o Instagram ve tiktok orospularının da hayatını sikeyim.

Hayır küfür etmeyeyim diyorum ama, bu salakları başka türlü ifade edebilmek için sinirlerini aldırmış olman lazım, o da bende yok maalesef.
Terbiyesizlik, aşağılık ne diyeyim ki. Utandım insanlığından
hiç şaşırmıyorum aileler çocuklarını yetiştiremiyor. bir moda uydurdulardı yok çocuklarınızla arkadaş olun cart curt diye alın size meyveleri.

banada teyzenin biri oğlundan dert yakındıydı mühendis oldu iki senedir oturuyor evde işe gücede bakmıyor iş de beğenmiyor, ben bu yaşımda çalışıyorum diye. bende suç sizde teyze dedim ben ezildim çocuğum ezilmesin, yokluk görmesin diye diye şımartınız diyince çok haklısın dedi ve gitti.

ülke kızı diyince hemen gübre atıyor diyorsunuz böyle tiplerden ganimet gibi birde bunların anne olup çocuk yetiştirdiğini düşünün.

kimiside öfke kontrol problemi psikoloji vs. bağlamış alakaya limon. bu kızın tek sorunu şımarık bir canlı olması. neyse kınamayalım çocuğumuz felan böyle olur evlerden ırak.
Yine bir kişi üzerinden tüm kadınlara saldırılmış. En az videodaki aptal kadar aptalsınız.
Evlat deyip daha fazla beslemeye gerek yok, çağırın uzaktan bir görücü, verin gitsin.
Onun derdi ayakkabı değil, derdi başka onun. Başına vurmuş. Ver kurtul anası. Valla rahat edersin. Yoksa bu senin başını yer. Bazıları erkenden kocaya veriyor ki haklı.
Aynısından sözlükte de var hem erkek hem kız versiyonu.
Alın size yeni nesil.
Tabii suç muhtemelen ya annede ya babada çünkü şımarık terbiyesiz yetiştirmişler. Tabii gittikçe çöküşe geçen dindar ama bir o kadar ahlaksız Türkiye toplumunun da bunda payı var.
Şimdi orda bir babayiğit ağzını gözünü dağıtsa "kadına şiddet".

Tanım:
Bu kız orospudur.
Fahişedir. Sürtüktür.
güncel Önemli Başlıklar