bugün

getir-götür işleridir.
bu işi yapanlardan kendini şirketin müdürü sananı bile çıkabiliyor. aman diyeyim, aranızda bu işi yapan varsa yapmasın. sonra haddini bildiriveren biri çıkınca fena yamuluyorlar.
Gain'de 15-20 dk'lık bölümlerle yayınlanan mini dizidir. Böyle kısa ve komik dizilere olan hasretimi bir nebzede olsa karşılamıştır.

8/10.
Gain’de görüp bi günde 7 bölüm izlediğim çok güldüğüm dizi. Harbiden güzelmiş. Çok çok iyi. hiç beklemiyordum. Çok çok iyi. Bi oturuşta 7 bölüm izledim.

Kanlı vurdulu kırdılı mizah çok hoşuma gitti. Her bölümde çok güldüm.
Doğu’yu çok sevmiştim. Bu doğudan daha iyi. Her bölüm kahkaha attırıyor çünkü.

gibiyi izlemedim. Çünkü feyyaz yiğite gülemiyorum ve izleyemiyorum. Ama deniycem izlemeyi. Belki kafam gelmiştir.

Ölümlü dünya izlemeye başladım ama çok kötü gelmişti izleyememiştim.

Ayak işleri ise bana efsane geldi.

Bunların benzer işler olduğunu anlıyorum. Ama neden bunu çok sevip diğerlerini tam sevemedim bilemiyorum. Diğerlerini de tekrar izlemeye çalışmaya karar verdim.
çağlar çorumlu'nun efsane performans sergilediği dizi. güven murat akpınar ile sağlam bir ikili oluşturmuşlar. duyduğumuza göre ikinci sezon da yoldaymış. güzel bir haber.
yeni sezonun çekimleri tamamlandıysa bir an önce başlaması gerekmektedir. insanlar artık beklemek istemiyor. maceranın devamını merak ediyor.
gain sosyal medya hesaplarından yakında ikinci sezonun geleceği nihayet duyrulmuş dizidir.
şubat ayında nihayet izleyebileceğimiz dizi. güven murat ve çağlar çorumlu tango ve cash'ten sonraki en iyi ikili.
2. sezona çok az bir süre kaldı. merakla bekliyoruz muhteşem ikilinin yeni maceralarını.
artık ikinci sezonun acilen başlaması lazım. çok az bir zaman kaldı, ama yine de insan sabırsızlanıyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.