bugün

(bkz: ayak bileginin burkulmasi)
Spor faaliyeti türü ağır bir hareket esnasında yahut topuklu ayakkabı yüzünden gerçekleşmediği sürece ciddi bir durum yaratmaz.
Ayaktan beyne kadar bir sızı vurmasını net hissettiren burkmadır. Merdivene ters bir şekilde basarsanız ilk 1 saat sıcaklık hissedersiniz. Ondan sonrası ağrı, sızı, ayağın üstüne basamama.
3-4 saat sonra şişmeye başlıyor ki; benimki davul gibi oldu şu an. Umarım sadece burkulmadır. Sabaha nasıl bir ayak bileğine uyanacağımı acı ve merakla beklemekteyim.
ayak serçe parmağını köşeye vurma acısıyla birebir yarışabilecek burkulma.
Muhtemelen 1 haftaya geçer
Ama şişliğini baya bi taşırsın
Geçmiş olsun.
Sen öyle çükünü milletin gözüne sokarsan daha çok bela gelir başına.

Geçmiş olsun.

Ayak burkulması varsa kelle paçadan yürü. O iyi gelir.
kıllı tüylü bacağı ağzımıza soktu, nasıl bir romantizm bekliyor ki zaten o saatten sonra amk?

çok yanlış yoldasın kardeş. bu şekilde olmaz.

edit: geçmiş olsun bu arada. tikatli ol.
ortaokul sonda başıma gelmiş olup ayağımın kırılmasına neden olmuş durumdur.
1 nisan 2012 tarihinde başıma giren talihsizlik.
Daha kötüsü de olabilirdi, burkulup bir tarafına da girebilirdi. Çok geçmiş olsun!
spor yahut topuklu ayakkabı yüzünden gerçekleşmediği sürece ciddi bir sorun yaratmaz.
ilkokuldayken, okula giderken çokça başıma gelirdi. bir keresinde de evde topuklu terlik yüzünden gelmişti.
geçmiş olsun kardeşim duyar duymaz geldik valla. daha iyisin inşallah...
10-12 yaşlarımda evimin apartmanından zıplaya zıplaya inmiştim. apartmanın giriş katına inen 3 basamaklı bir mermer vardı, oradan zıplarken sağ ayağımın üzerine düşmüş, ayağım biraz yan dönmüştü. inanılmaz bir ağrısı vardı, tabi topallaya topallaya eve çıkmıştım. bizimkiler ayağıma buz tutmuştu ama ağrısı geçmeyip katlanarak devam ediyordu. sonra acile gitmiştik, film çekmişlerdi. kırılmaya ramak kalmış öyle demişti doktor. ama alçıya gerek görmemişti, sadece sargı beziyle sarıp eve yollamıştı.
Cuma akşamı caddebostanda basket oynarken kahpe bir rebound mücadelesinde başımıza gelen elim olay. O değil de ben bir ayak ve bileğin bu kadar şişebileceğini hiç beklemiyordum bildiğin biri diğerinin 1.5 katı falan oldu. Şimdi gösterip de sabah sabah sizi bu iğrenç manzara ile de gark etmek istemiyorum zira ayaklarım (bkz: usualsuspects) i bile tövbe ettirecek kadar çirkin.
keşke hemen buz koysaydın.
Bizim de 15 yıldır kalbimiz buruk.
Alışıyorsun...

Geçmiş olsun. Ödem toplamış olabilir, bağ yaralanması mümkün. Bundan seneler mukaddem 30 gün civarı istirahat aldığımı bilirim.
Ayak bilekliği hep ayağımdaydı.

Doktora görünmekte faide var.