bugün

ince ve narin bir bilekle yapılmalıdır, halhal ile de süslenebilir.
Lakin balyoz sapı gibi bilek varsa yapmayın kızlar, etmeyin. Lütfen.
görsel
nur suresi 31. ayeti bir kez bile okumadan kapanırsan böyle oluyor işte. samimiyetsizsiniz.

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx
Mümine bir kadına yakısmaz.

islami inancı benimsemese de bir kadının ayak topuklarına değin kıyafetiyle örtünmesi gerekir.

Içinde hastalık bulunan erkeklerden sakınması için.
Veya bir erkeğin içine ateş düşürmemesi için.
türbanlıların yapmaması gerek eylemdir. ulan kapalısın sözde ama bileklerin açık. ''yaa ondanda mı tahrik oluyosunaaz'' diyen artistler olursa söverim. ya tam açıl ya tam kapan putperest.
çok tatlı oluyor bence.

bir erkek olarak yapıyorum.
çok tatlı oluyor bence.

bir erkek olarak yapıyorum.
Anlık
görsel
gösteriyorsa, görülmeye değer olduğunu düşündüğü içindir.
ince bir ayak bileği ise itinayla öpülür...

Göstersinler efenim!
(bkz: kara mizah)
gerçekten kalın bilekliler yapmasınlar çok çirkin duruyor.

ya da yapsınlar banane öyle bir fetişim yok.

kim ne yaparsa yapsın amaan ister türbanlı olsun ister açık istediğinizi yapın len banane.
Erkeklerin yapmaması gereken şey. Malum biz kıllı bacaklarınızı görmek zorunda değiliz.
Ayak bileği güzelse neden olmasın. Neden olmasın.
Günlük hayatta kolay kolay dikkatimi çekmeyecek bir ayrıntı. Başörtülü ya da başörtüsüz hiçbir kadın bileğimi göstereyim diye giymiyordur giydiğini. Zira bilek güzellik anlamında vücudun dikkat çekici, göz alıcı bir yeri değil. Sanırım sizin sapık zihniyetleriniz sorunlu. Yüzü, ayağı, eli... Bunlar gibi bir yer benim için bilek.
Bilek dekoltesi, Halhal ile kombinlenirse ortaya sanat eseri niteliğinde görseller de çıkabilir.
Tabi ince bilekler, ağdalı bacak, pürüzsüz ten vs detaylar olduğu taktirde bu dediğim geçerli. Aksi taktirde görüntü kirliliğin ötesine geçmez.
Peygamber sevdalısı ayak fetişi türbanlılarin başvurduğu yöntemdir.
kim ne giysin zerre umrumda değil. ancak şu kendi içinde çelişen mikroplar beni acayip sinir ediyor. bizzat örtülü arkadaşlarım altta beyaz converse üstte dar bilek boy kot pantolon ruju farı tam şekilde dolaşıyor. bir de instagramlarından allahlı cumalı paylaşımlar da eksik olmuyor. yemin ederim salladığım tek bir nokta yok bizzat çevremdeki tipler bunlar. sorsan müslümanlıkları tam. gerçekten türk dizilerindeki aşkları bayıla bayıla izlerler. yemin ediyorum nefret ediyorum hepinizden. pis şekilciler.
(bkz: yazık sakat herhalde)
güncel Önemli Başlıklar