bugün

Güneşi selamlama yogası yapacaktık matta saç vardı ayağımla iteyim derken uyku sersemi çat diye vurdum. 3 haftadır sızlıyor çatlak olabilir mi siZce?
(bkz: usualsuspect)

özelden resmini atıp bir sorun isterseniz.
hemen gönlünü almaya çalış...
morarma olustuysa ama onu anlaman icin bilmen lazim morarma farkli catlak morarmasi farklidir icinden ince kan sizar yer yer kirmizi cizgiler olusur.

yarin ben de alt baldir usg cekilecegim. kitle var dediler.ama bence yok bak onu bile biliyorum.
Röntgen çektir diyenler 3 bassın.
Morarıp şişmediyse kırılmamış olma ihtimali yüksek bence.

Gerçi 3 hafta sızlaması da enteresan. En iyisi kaynağı götü olmayan insanlara bir git mesela doktor falan gibi.
Kırık olsa duramazsın.
siyahlaşana kadar bekle. sonra kestirirsin.
Şimdi sana koca karı ilacı yazacağım. Bir baş kuru soğanı rendele ayağına sar. Evet les kokuyor ama ağrı gidiyor. Bir de biz Egeliler herşeye zeytinyağı süreriz. Bak oda iyi gelir. Geçmiş olsun.
ben de ayak serçe parmağımı kırmış olabilirim, dün yine evde yürürken fırının açık kapağına vurdum, sol ayak serçe parmağımı iki haftada bir bir yere vuruyorum, parmak tam mutlu oldum derken bütün dünyasını yıkıyorum. haftada 3 tane halısaha maçı yapan adamım, cebimde ben-gay kremle geziyorum. ben-gay krem de ne icat be.. ulan üniversitede çatlak ayakla maç oynattı bana. sonuçta hayatta mıyım? hayattayım. benim için önemli olan budur.
Ayak serçe parmağını kırmış olsan sorun olmazdı da baş parmak sıkıntı.
kantaron yağı da iyi gelir.
Ortopediste meşaz attım 3 haftaya kırık bile olsa kaynamıştır dedi.
B :Geçmiş olsun noldu
a: Küçük parmak kırıldı
a: Hastanedeyim
B: Ne sakar adamsın ,Geçmiş olsun..
Öpim de geçsin.
zaten herşey bununla başladı. tam bu geçti derken bu sefer de dizim.
yaşlılık başa bela azizim. bırak bu spor işlerini.
Kuşkusuz rabbimin inayetiyle 36-37 numara değilse öyle kalacaktır.
36 - 36.5.
son 3-4 aydir omuzum sakat, cogu gece uyku uyutmuyor, ona ragmen antremanimi hic aksatmiyorum.
fazla mizmizlik yapma yani.
"kırılsa duramazsın" anne/anane sözü ile geçiştirilecek olaydır. çocukluğumuzdan beri hep bunu duyuyoruz yalanın önde gidenidir bu söz. 2002 de maçta depuk atıp düşürdüler bileğim kırıldı. "kırılsa duramazsın" diye diye 2 gece o kırık kolun üstünde yatırdılar anasını satayım. sonunda dayanamadım hastaneye gittim harbiden kırılmış. demek ki kırılınca da durabiliyormuşsun..