1. 1.
  bayramda ellerini öptüğümüz dedelerdir.
  o eller bakın nerelerde geziyor.

  http://alkislarlayasiyoru...ustu-ellesen-haci-dedeler
  1 ... kafam bir milyon
 2. 2.
  (bkz: açmayın dedeler)
  ... huni kolisi
 3. 3.
  Oyh kusacağım galiba. Bunlar gibi üç beş kişi yüzünden el öpemez olduk. Hayır bilinçleri yerinde midir bunların olmadığına inanmak istiyorum çünkü ellenecek bir şey mi kalmamış yeryüzünde.
  1 ... apate
 4. 4.
  (bkz: abv)

  olum biz kızın elini tutsak icabında taşlayacak moruklara bak. Bunlar hollanda'da yaşasa olacakları düşünmek istemiyorum.
  3 -2 ... plane of wings
 5. 5.
  Olum yayınlamayın şöyle şeyler. ne mide ne psikoloji bıraktı bu aq morukları. Zaten hayata dair iki gıdımlık inancımız kalmış...
  ... insectoidzz
 6. 6.
  sapkınlığın ülkemizde malesef yaşı yok. geçtiğimiz temmuz ayında bizim semtte herkesin baba diye hitap ettiği bir dedeyi sapkınlıktan aldılar. insan hayret ediyor. çocuklarınızı kimseye güvenmeyin. hele ki bu devirde.
  ... timarli sipahi neferi
 7. 7.
  bu ülkenin insanından zihniyetinden tiksiniyorum artık.Bu ülke yaşanmaz hal aldı okuldan mezun olunca yurt dışına gideceğim ilk fırsatta.
  ... bitwise
 8. 8.
  5 vakit namazında dedelerdir, cumayı hiç kaçırmazlar.
  1 -2 ... has mahmut
 9. 9.
  Başlık altında din algisi kasan din düşmanlarıda geldiğine göre olay çözülmüştür.

  iki müslüman dede(müslüman çıkmazlarsa , burda algı kasan orospu cocuklarini sikmek gerekli ki bir daha algi kasamasinlar ) , müslüman olduklari icin(müslüman degillerse gene algi kasan orospu cocuklarini sikmek gerekli ki bir daha algi lasamasinlar) birbirlerini ellemişler(!)

  Büyük oyunu gordun yikik orospu çocuğu , aferin sana.
  1 -3 ... fockyou