bugün

şüphesiz ki bir günü diğerini tutmayan ülke. lan daha birkaç ay önce aya gidiyorduk, şimdi aylarca soğan yiyoruz. acaba aya giderken mi uzay aracında sogan yiyoruz?

aya gidiyoruz
https://www.sozcu.com.tr/...an-aya-gidiyoruz-6251728/

aylarca soğan yiyoruz
https://www.ensonhaber.co...imseye-taviz-vermeyecegiz

ilk türk astronot
görsel
iki kilo et yerine yarım kilo et yeyin, diyen ülkedir.
beter olun diyesi geliyor insanın.
Aya benzer yüreğim eee doğal olarak takipteyim.
ne derlerse sorgulamadan inanan seçmenleri olduktan sonra her şeyi derler. aya 4 şeritli yol yapıyoruz bile derler. aya gitmek marifet olsa abd, rusya, çin giderdi. a pardon, bizimkiler gidip ayda madencilik yapıp ayın değerli madenleriyle zengin olacaktık. yandaş kanallarda katılımcılar ciddi cidi bunu anlatıyorlardı. bu insanlarımıza her şey müstahak. sizinle biz de batacağız sadece.
kimse mi üniversite öğrencilerini düşünmüyor?
bende reflü var olm, ben yiyemem.
görsel
bunu söyleyen, ve bu habere inanan ile
görsel
bunu söyleyen ve nu habere inanan kesim aynı.
asansörün teli koptu zaar. başka türlü böyle çakılınmaz.
Türkiye'dir efenim. Bu ülkenin seçmenleri genel olarak düşük aq'ya sahiptir. Her seçimde yol yabdı gobru yabdı diyerek agebeye oy verirler.
Hayır benim anlamadığım bir konu var; şurada 3-5 ay öncesine kadar ekonomimiz şahlanmış, göstergeler tavan yapmış, % bilmem kaç büyüyerek rekorkar kırdığımızı söyleyen kişi, bugün çıkmış "ekonomide kurtuluş savaşı veriyoruz" diyor. Hangisi yalan, hangisi doğru troll arkadaşlar beni bir aydınlatabilir mi?

He ayrıca "ekonomide kurtuluş savaşı veriyoruz" u daha önce tansu çiller 1994 yılında kullanmıştı. telif hakkını ödedi mi zat-ı muhterem?

görsel

https://www.google.com/am...rtulus-savasi-demisti/amp
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.