1. 1.
    Kadınlıktan bi haber insan kişisidir efenim. Vucudundaki en seksi yer olan ayaklarina yeteri kadar bakımı yapmamış kadın, isterse adriana lima olsun erkeklerin gözünde en ufak degeri yoktur. 37 numara seksi bir ayak yalamaya, kucuk parmaklari emmeye bir istek uyandırır her erkekte. Bakımsız yurdum kadınları, 39,5 numara ayaklariyla bir de ojesiz gezerek göz zevkimizi ve cinsi seks isteğimizi yerle yeksan etmektedir. Utandırıcıdır efem.
    2 -13 ... trollolmayakararverenworm
  2. 2.
    başlığa baktım,nickine baktım, entrysini okumaya gerek duymadım.
    6 -1 ... mana potu
  3. 3.
    usualsuspects'e sorun yaratmayacak kadındır. Ayağın her türlüsüne razıyım diyen bir yazarın sorun edeceğini sanan da zavallıdır.*
    11 ... yikildim ama kalkicam
  4. 4.
    ayaklarım gayet bakımlı. oje sürmüyorum ama bazı ojeli tipleri de görüyoruz. bakımsızlık abidesi resmen.

ayak numaram 39,5 değil 38 numara bu arada.

#ojeayakbakımıdeğildir

edit: ayaklarım gayet bakımlı, sözünü tutarsın umarım.
    1 -2 ... bilgisiz zeki
  5. 5.
    Bakımsız kadındır. Oje ayak bakımı değildir evet ama bakımlı kadın, guzel kokulu seksi kremler sürer, pedikure gider, bunlarin hepsini yapan kadin bir de oje sürer. Bunlari yapıp oje sürmeyen varsa ben cinsi seksi bırakıyorum arkadaş. Demem o ki oje suren kadının ayaklari muhtemelen bakımlıdır.

Edit: ayaklarim gayet bakimli demekle bakimli olunuyor ise, biz de kafasi haric 21 diyelim, e diyelim o zaman swh.
    2 -2 ... trollolmayakararverenworm
  6. 6.
    Bakımsız toynaklarına oje süren ejderhalar da vardır. Büyük, nasırlı, bakımsız ve çirkin ayaklarına oje sürünce her şey günlük güneşlik oluyor sanıyorlar.

Her halükarda ayaklarına bakım yapmayan kadınla işim olmaz, olamaz. Bu bir tercih meselesi, her iki taraf için de.
    1 -1 ... boob
  7. 7.
    Oje ayağa değil tırnağa sürülür çünki. Tercihini kullanmış kadındır.
    3 ... goruyor musun rukneddin
  8. 8.
    senin demek istediğin şey makyaj yapmayan insan bakımsız olur. yani o dediğinden bu çıkar kardeşim. baya saçmalıyorsun.

hiçbir türlü makyaj yapmayıp bakımımı yapıyorum. ki benim gibi bir sürü insan var.
    1 ... bilgisiz zeki
  9. 9.
    Makyaj yapsin yapmasın bakımsız kadındır. Burada makyaj kelimesi gecmedi bile. Okuduğunu anlamayan yazarlara aşina değiliz.
    -1 ... trollolmayakararverenworm
  10. 10.
    oje makyaj kapsamına girer. ayak için makyajını yapmadıysa bakımsızdır diyorsan yüz için de diyebilirsin.

ha senin durumun ayak fetişiyse ojesiz ayağı çirkin bulabilirsin, göz zevkine aykırıdır. bu normal ama oje yapmayınca bakımsız olmak aşırının aşırısı saçma.
    1 ... bilgisiz zeki