1. 1.
  ay yıldız türk bayrağı değildir
  4 ... nobody s
 2. 2.
  Ay yıldız türk bayrağı değilmiş. Hadi ya. Baksen şu işe. O halde teşkilatı mahsusanın mühründeki içiçe geçmiş olan üç ayın manası ne? Bu oğuz kağanın mührü üstelik. Bu mühür olmadan devlet bile kurulamaz.

  ay yıldız türk bayrağı değildir
  2 ... gazeloglu
 3. 3.
  Antik Türk kültürüne ait değildir.
  Tatarcılık yapanlar kendi bayraklarını empoze etmeye çalışıyor.

  Öyle yada 1000 sene önce bu bayrağı kullanmaya başladık. Bin senedir kullandığımız şey nasıl bizim değilmiş.
  2 ... gedikpasa
 4. 4.
  Ay yıldız, yol gösteren ve bağımsızlığına düşkün bozkurt türklerin simgeleridir. Ay, hilal şeklinde ay islamla alakalı olsa da ay yıldız türk halkının, genç türkiyenin simgesidir. Deniz kana bulanmisken gece vakti üstüne ay ve yıldızın gölgesi vurmuş, bayrağımız olmuştur. Bu başlığı yazan yuzde yüz türk değil azınlık soyundan gelmedir.
  ... chesarasara
 5. 5.
  (bkz: güneş kültü)
  (bkz: ay kültü)

  Bu konu arapları da aşan bir konudur. Tanrı; yeryüzüne kendi mi iniyor yoksa elçi mi gönderiyor tartışmasıdır.
  ... chai chen
 6. 6.
  (bkz: adam haklı beyler dağılın) daha doğrusu nispeten haklı, etnolojik kültürel vs evirimini çok fazla araştırmadım ama ay yildizli al bayrak, osmanlı devletenindir ve onlardan miras kalmıştır. mustafa kemal bu bayrağı türkiye cumhuriyetini kurarken, kurt başlı gök bayrağa tebdil etmek istemişse de başarılı olamamıştır. sonuç olarak kurt başlı gök bayrak doğu türkistana mustafa kemalin hediyesi olmuştur...

  sırf bu bayrak değişiminde mustafa kemalin başarısız olması kurt başlı gök bayrağı kim(ler) istemedi sorularını doğurarak, mustafa kemalin teşkilat ı mahsusa casusu olduğuna dair (komplo) teorilerini oluşturmuştur.
  1 ... pagenotfound