1. 1.
  bu motto'nun sahibi olan kızlar genelde bahsi geçen salağın sümüğünü bile atmayacağı tipte olurlar.
  2 -1 ... dufresne
 2. 2.
  (bkz: ay o salak kız bana da sarktı)
  5 -2 ... cerquanne
 3. 3.
  ilginç bir kadın dayanışmasının zühur ettiği * cümlelerden biridir. genelde bi hatun yaşadığı bir olayı anlatırken, egosu sarsılan bir diğer hatun kişi tarafından bu sözle psikolojik baskı altına alınır hemen.

  k1 diyeceğim. altından anlamlar çıkarmayın lütfen. darılırım.

  k1: 1. kadın
  k2: olaya bok gibi atlayan 2. kadın

  k1: ya off bu berke beni öldürcek yemin ediorum yaa. bak saat sabahın 11'i oldu ve bugün atmış olduğum 217 mesaja hala cevap vermediii gerizzekaaağlı yhaaaa bu çocuuuuk öldürceeehm yhaa!

  k2: berke mi? ayh! ayhş kız o salak bana da sarktııı
  k1: ne? ciddi missiaan?
  k2: evveeet (2 v ile söyleyince daha inandırıcı oluyor)
  k1: inanmıyoruuum yha.. şaka gibi.

  birkaç ihtimal var:

  1) iyi niyetliyim. olaya iyi tarafından bakarım ilk etapta. ilk olarak şunu düşünüyorum: bu kız arkadaş, berke'den hoşlanmadı. çocuğun tam bi piç olduğunu düşünüyor ve arkadaşının kalbini kırmasından korkuyor. bu yüzden, böyle masumane bi yalan söyledi.

  2) fesatım. bu kız berke'den hoşlandı, gözüne kestirdi gayet ama berke buna hayatta bakmaz. yani dünyada tek kadın bu kalsa da olmaz bu iş. bu yüzden, kıskançlığından kudurdu ve yalan atarak arkadaşının da berke'yle olmamasını sağlamaya çalışıyor.

  başka sebep olamaz. ya 1. ya da 2.si. yani demek istediğim şu ki, kadının düşmanı yine bir kadındır. erkekler (istisnalar vardır elbet), yemin ediyorum "bazı" kadınların şu birbirine yaptığı çirkeflikleri yapmaz.

  hayattan aldığım en büyük derslerden biri de; en fazla 2 tane dostum olacağıdır. 3. kişi benim dostum değildir. arkadaşımdır, muhabbeti iyi bi insandır filan ama dostum asla değildir. henüz yanılmadım bu konuda.
  3 ... slywitch
 4. 4.
  öyle bir tip hep vardır, var olacak. çünkü genel dengenin olmazsa olmazıdır. mutlaka en iyi arkadaşların ortak bir eski sevgilisi olur. mutlaka demek yanlış olur ama yine de oluru olan bir durumdur.

  öyle bir kız nedir: allah bilir elbet. herkes bir şey söyler. benim adıma uzayan peynirdir. bu kız bunu neden yapar düşüncemi destekleyen sözdür. sonuçta her peynir çeşidinin sonu, eritme kaşara gider.

  bu tip bir kızın yapabileceği en kötü şey, en yakın kız arkadaşına sarkmasıdır. artık erkekleri geçmiş olmasından kaynaklı yeni bir soluk arayışı içinde kızlara dalmış insanımsıdır. tasvip etmediğim bir kızdır. mümkün oldukça uzak durunuz.
  1 ... i ra
 5. 5.
  fazlasıyla antipatik olan bir cümle.
  1 ... koyote
 6. 6.
  Altta kalmama içgüdüsüyle söylenmiş bir laftır. Tamamen olmasa da genelde yalandır, bahsi geçen insancık zaten bir salak değildir ve onada sarkmamıştır.
  2 ... madeoftears
 7. 7.
  doğru söylüyor bile olsa o kız kaçmazdı.
  ... endoplazmikbikulum
 8. 8.
  kızların en çok kullandığı yalanlardandır.
  -1 ... lancashire
 9. 9.
  bazı kızların egolarını tatmin etmek için kurdukları cümlemsi.
  ... nicola tesla
 10. 10.
  lise yıllarında okuldan çıkışta ben ve iki arkadaşım arasında gerçekleşen diyalog:
  ben: b
  kübra: k
  rümeysa: r

  b: kız şu siyahlıyı görüyo musun?
  k: ayh eveeet çok tatlı. nolmuş ona?
  b: bana bakıyo kızııım.
  k: hıhh tipim değil zaten.
  r: noluyo be ne konuşuyosunuz yine?
  b: şu siyahlı bana bakıyo hep. kübra'da beğeniyomuş onu.
  k: beğenmiyorum yaa.
  r: sizi salaklar.o çocuk herkesi kesiyo.h
  1 ... kahkahamakinesi