bugün

malumunuz yakında dünya yaşanmaz hale gelecek. nüfus patlaması, açlık, kıtlık, savaş, nükleer bomba derken dünya cehennemden farksız hale gelecek. ya da bir göktaşı çarpacak.. tüm bunların önüne geçmek, geleceği garanti altına almak, torunlara güvence sağlamak amacıyla ay'dan 1 dönüm arsa alıp çitle çevirmek en mantıklı olay gibi görünüyor şu an. teknoloji el verdikten sonra da arsanın üzeri cam fanusla çevrilip içine oksijen verilip insanlar için yaşanabilir hale getirilir zaten. su sorununa nasıl bir çözüm bulunur bilemiyorum. ilk etapta dünya'dan kaçarken helkeyle su götürmekte fayda var. ilk bir kaç haftayı çıkarsın yeter. banyo yapmak yok. sadece dişleri fırçalamaya bir de içmeye. sonra başka uydulardan boru falan çekilir, o sorun değil. asıl sorun geçim derdi ve yemek işi. zira ay'da 1000 lira ile ev geçindirmek zor zanaat. yemek yapmak için ateş yakmaya kalksan yanmaz. yer çekimi desen yok denecek kadar az. her şey ayrı bir dert. bir de bu arsa satışıyla hangi kurum ilgileniyor, dönümü kaçtan gidiyor merak ediyorum.

neyse geç oldu ben yatim artık.
--spoiler--
ay da arsa almAk isteyenler, ev almak isteyenler!

müjde müjde!

mülayim bey finans mortage kredisi vermeye basladi

gelin konusalim

BÖYLE BiRBiR SiZE uygun kosullarda nasılll kredi vereceğimizi konusalim

eeee haydi

mulayim bey finans paraniza para kataR
--spoiler--

(bkz: baslık burda reklam aldi)
amerikalı emlakçılar sonunda bu konuya da el atmışlar: * *
http://www.lunarregistry.com/land/
güncel Önemli Başlıklar