1. 1.
  neil armstrong'un duyduktan sonra kelime-i sahadet getirerek musluman oldugu sestir. daha sonraki apollo 17 gorevinde ayda harbiye marsi duyan astronotlar Eugene Cernan ve Harrison Schmitt dunyaya dondukten sonra turk vatandasligina gecerek kara harp okuluna katilmislardir.

  edit: yapilan arastirmalara gore astronotlar turk vatandasi olduktan sonra kenan evren ve sedat celasun isimlerini almislardir. amerikan baskanina 12 eylul askeri darbesi icin niye "our boys did it" denildigi de anlasiliyor.
  48 -18 ... isla morada
 2. 2.
  ses dalgaları yayılımı için bir ortama ihtiyaç vardır ve dünya ve ay arasındaki "esir" olarak kabul edilen (uzay boşluğunu doldurduğu düşünülen madde) ses dalgalarının ilerlemesi için uygun bir ortam oluşturmamaktadır hatta inkansız kılmaktadır.

  şimdi ses dalgalarının bu fiziksel özelliğinden faydalanarak şunlar söylenebilir.

  1- neil armstrong kafa olarak islama şartlanmıştı yeryüzünde ne olduğu anlamadığı bir sesi sürekli beyninde canlandırıyordu (beynin gelişmişliğine paralel olarak bu bilinç altında da yer edinip hiç umulmadık bir anda ortaya çıkar. tıpkı "lan ben bu anı yaşamıştım" modu gibi).

  2- astronotun kişisel fikri olan islamiyeti seçmesinden fırsat gören birileri bu durumdan faydalanmak için hiçbir bilimsel alt yapısı olmayan bu yalanı insanlara söyleyerek insanların beynini uyuşturma çabasına girmişlerdir.

  3- (bu temelsiz bir iddiadır) neil armstrong hiç müslaman olmadı. ona dair tüm iddialar yalandı.

  edit: 3. madde "what is your problem 2" sayesinde "temelsiz" liğini yitirmiş doğru bir önerme haline dönüşmüştür.
  4 -3 ... kolibandı
 3. 3.
  (bkz: kafa yapan sarkilar)
  2 -3 ... bl
 4. 4.
  gözümde canlandırınca, daha doğrusu orda olduğumu hayal edince insanın korkutan hede.
  2 ... kelly
 5. 5.
  ilk astronotların görevlerinden ayrıldıktan sonra akli dengelerini bozduğu bilinmektedir. armstrong da kafayı yiyip dünya turuna çıktığında arabistandayken bunu demiştir.
  1 -1 ... zlatan1937
 6. 6.
  1970'lerde uydurulan ve tüm dünyaya yayılması sağlanan efsane. halbuki islamiyetin böyle efsanelere ihtiyacı yoktur. ünlü dini büyüklerden birine filanca alim Allah ın varlığını 1000 delille ispat ediyor dediklerinde o falanca alimin allah a şüphesi mi varmış ki delil arıyor demişti. islam geyik muhabbetlerine kurban edilemeyecek kadar büyük bir dindir.
  8 -2 ... imhotep
 7. 7.
  (bkz: hurafe bunlar efendim)
  -2 ... arude50
 8. 8.
  (bkz: faruk el baz)
  1 ... maksat muhabbet
 9. 9.
  mısır gezisi sırasında gazetecilere direk kendi ağzından söylediği cümledir.
  (bkz: ben bu sesi ayda duydum)
  yaratanın mucizelerinden biri desek nasıl olur acaba. kaçımız aya gittik ki? ya doğruysa? ama doğru olmadığına anında inanabiliyoruz. bilindiği üzere bilim herşeye açıklık getirecek kadar gelişmiş değil hala. unutmayın ki o yaratanın ol demesiyle olur herşey. **
  10 -3 ... karpuzkabugu
 10. 10.
  gayb'dan gelen ses olabilmesi muhtemeldir.
  hoş oralarada yakındasıdır. (mecazi olarak)
  ... iceri terligi