1. 1.
    cevabı merak edilen soru!

örnek 1
    ay
    ay

örnek 2
    ay
    ay

örnek 3
    ay
    ay

örnek 4
    ay
    ay

örnek 5
    ay
    ay

örnek 6
    ay
    ay

bunlar google'dan bulunan fotoğraflar.

bu da benim çektiğim fotoğraf
    ay
    ay

işte bunlar hep ilginç şeyler.
    -4 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    birisi arkasını dönmezse ensesini göremezsin de o yüzden.
    ... kimseyi cekemeyen adam
  3. 3.
    Kendi etrafında dönüş hızının dünya etrafına ki yörünge hızına eşit olduğu için hep aynı yüzünü görürüz. Ayın kendi etrafında dönmediği iddiası doğru değildir. Ay da döner. *

(bkz: kütleçekim kilidi)
    1 ... enkidu1986
  4. 4.
    feminist : bok var di mi, her şeyin arkasını göreceksiniz.

ekonomist: uçak biletleri çok pahalı, halk günü yaparlarsa bi organizasyon ayarlarız.

liboş : ben gittim gördüm hacı ama söylemem.

melankolik : soğuk olur oralar, hırka veren de olmaz; üşüdün mü seeen? diye soran da.

laz : ne pok yemeğe gidezeez oralara ? teniz yok, bişe yok. la ilahe yaaa...

nişanlı hanım : düğünümde ayın diğer yüzünü görmiceksem, ne zaman yaa? hem de en mutlu günümde off.. tamam al yüzüğü ya, istemiyorum.

müteahhit amca : lan buralar ne değerlenir anasını satim, al şu şeriti çevir çevir. valla iyi ha, arsa beleşe geldi.

stajyer öğretmen : müfredatta yok o. yani burada ayın diğer yüzü diye bi şey yazmıyo.

memur : saat 16.58 ' e geliyor, şu anda mesaim bitmek üzere yetişmez ki... yarın şe yapsak?

keko-gotik-kezban : sen benim saçıma laf mı çapıyosun? yüzüm yarısı görünüyo falan oradan mı yürüyosun anlamadım ki napıyosun sen...

reyon görevlisi : plüton var onu deneybilirsiniz. bedeniniz small zaten, hoş olurdu bence.

zengin abi : küçük beyimize bi de porş çekelim mi? lan ben küçükken bir yüzlük bile görmedim. yokluk nedir bilmez misin çocuk?

gibi bir sürü sebebi var canısı. dünyaymış, yörünge açısı, dönüş hızları falan bunlar masonik uydurmalar.
    2 -1 ... isendrow