1. 3.
    bu tarz benim adlı programın en aptal yarışmacısı olduğunu düşündüğüm kızdır.
    aslında yüzü masum, tatlı bir kız kendisi. ancak; bir insan bu kadar mı aptal yorum yapar, o mimikleriyle kendini o kadar mı itici yapar ya.. kompleksli, cahil, kıskanç, itici... kendisinde tam bir sevgilisi ayrılmak istediğinde intihar etmekle tehdit eden kız tipi var. 22 yaşındaymış, bu kinle kompleksle kıskançlıkla fazla yaşamaz erken yaşlanır yazık.
    5 -1 ... kendinikesensatanistkedi
  2. 1.
    Güzel değil ama türkiyede güzel.
    3 -1 ... sizofrenkezban
  3. 2.
    ah o kulak tırmalayan sesin içine kaçsın.

(bkz: sanane benim boyumdan)
    5 ... kotonprenses
  4. 3.
    tam bir kezbandır kendisi. o hareketler, o giyim tarzı, o göz devirmeleri...

edit: bu tarz benim yarışmacısı.

işte böyle bir şey;
    ayşegül melisa doğan
    ayşegül melisa doğan
    ayşegül melisa doğan
    ayşegül melisa doğan

bonus;
    https://video.uludagsozluk.com/v/ayşegül-melisa-doğan-129126/

1:04'teki bakışlara dikkat.
    14 -2 ... mavi balina hem de minik
  5. 2.
    fotoğrafına dikkatlice baktım hani en azından bende sorun vardır güzel değildir diye ama yine de bir güzellik bulamadım. hani kendisi de güzel olmadığını bilse ya da daha manalı bakışlar atsa anlarım da iki üç abaza fikirli insan tarafından güzel bulunuyorsa fazla ümitlenmesin. bence kitap okusun ne bileyim her şey dış görünüş değil.
    4 ... cumsav
  6. 3.
    net kezban. konuşması , bakışları , sesi düşman başına böyle karılar.
    6 ... kazim bisey mi lazim
  7. 4.
    (bkz: özlem özden) kadar itici değil. en azından dobra olduğunu düşündüğüm şahsiyet evet güzel değil ama özlem gibi antipatik değil.
    3 -5 ... huzursuzkek
  8. 4.
    karaktersizlik abidesi, insan müsveddesi olan bu tarz benim yarışmacısı. kendisinden geriye kıskançlık hissi alındığında muhtemelen pek bir şey kalmayacaktır.
    4 ... arenadasneijder
  9. 5.
    iğrendiğim derecede çok konuşan

büyük ihtimal evde kalacak olan kız.
    6 ... relax adam
  10. 6.
    bugün sabah programında özlemi güzel trolledi, özlem tokat atcak diye çok bekledim ama malesef atmadı.
    1 ... venedik rezaleti