1. 68.
  Cerrahi estetiği bilmiyorum ama medikal estetiği iyice abartanlardan. Dolgudur botokstur derken yüzü tuhaf bir hal almış.
  1 -1 ... kirpinin zarafeti
 2. 67.
  seksenlerin gülden'idir. duru bir güzelliği vardır. tipik türk kızı güzelidir.
  -4 ... seruven44
 3. 66.
  Ayrılsak da beraberiz ve seksenler dizilerinde oynadığı rolün hakkını veren hatun.
  1 ... simiago
 4. 65.
  Güzel kadındır.

  ayşe tolga
  1 ... ferdici
 5. 53.
  Eskiden oyuncuydu, şimdi aroma terapi gibi sikimsonik işlerle uğraşan tanınmış bir kadındır.
  2 ... jantiadam
 6. 52.
  Eskiden severdim, şimdilerde işi tüccarlığa döktüğü için bana rahatsızlık veriyor.

  Sabah bal tanıtıyor, öğlen lansmanda, aksam başka bir şey tanıtıyor. Muhtemelen musluk akıyorken dolduruyor ve bana asla samimi gelmiyor.
  5 ... yasak merve
 7. 51.
  Gençliğinde ki güzelliğinden şuanda bile bir şey kaybetmemiş dizi film oyuncusu. Ama şu kişisel gelişim mevzuları harbiden boş olmuş bence ayşe tolga iyi yasam diye saçma sapan triplere girmis.
  -1 ... celtixa
 8. 49.
  oyunculuğun yanında kişisel gelişimciliğe soyunmuş bir aktris. ayrıca yorum yapanları azarladığına da şahit oldum. yaşlılık sendromu mu acaba?
  -1 ... canverenpervaneler
 9. 46.
  severdim ben bu kadını ya. yazık, rezil etti kendini. aşı karşıtı kampanya başlatmış 3 kuruşluk bilgisiyle. bir de doktorları gömüyor, 'aşı kartellerinin satılık elemanları' diyor utanmadan! yahu kadın, senin 'aşı gerekliliği' hakkında yorum yapabilmen için lise eğitiminden sonra; önce 6 sene tıp fakültesi okuma, üzerine Tıpta uzmanlık sınavı denilen babalar gibi bir sınavı geçmen, çocuk sağlığı ve hastalıkları anabilim dalında 4 sene uzmanlık eğitimi alman, üzerine uzmanlık sınavını başarıyla vermen gerekir. ha bütün bunlar bile seni 'aşı otörü' yapmaz. azcık oku, araştır, bilimsel makaleleri incele. çiçek denilen bela hastalığın aşı sayesinde ortadan kaldırıldığını öğren. çocuk felci aşı sayesinde kaç milyar çocuğun felç olmaktan kurtulduğunu öğren. ondan sonra çık açıklama yap.
  2 ... kendi filminde figuran
 10. 45.
  44 yaşında olan oyuncu.
  1 ... gavatlarin efendisi 3