1. 1.
    Evet ayşe öğretmen 6 aylık çocuğu ile ceza evine yollandı Programı canlı izliyordum ve sonrasında da kaç defa izledim
    Bütün görüşlerimi bir kenara bırakıp bir daha izledim fakat gerçekten de onu bir yıl hapsedecek sözler sarfetmedi tamamen medyanın fişeklemesi ve o anki ortamın gerginliği durumu bu noktaya getirdi. Bir öğretmenin ortam gergin de olsa çevresine duyarsız kalamaması normal bir tutumdur.
    3 -4 ... kelagerm
  2. 2.
    devlete ve güvenlik güçlerine iftira atıp, terörist propagandası yapan bir suçlunun tutuklanmasıdır. Tutuklanmaya giderken o kadar süslenen başka birisi olmuş mudur acaba. O hayatından memnun geleceğin hdp ya da chp milletvekilliğini kapmanın peşinde size ne oluyor aq.

Ceza çok kısa olduğu için takıp ayağına birşey eve tıksalar da olurmuş bebeğin yüzü suyu hürmetine.
    6 -1 ... mahmut sezar
  3. 3.
    (bkz: Ayşe öğretmen kim amk)
    7 ... centurion
  4. 3.
    Ayşe öğretmen çocuklar ölmesin diyerek savaşın hiçbir türlüsünü istemediğini söylemiştir. Savaş olmasa şehit de olmayacak siz de hem şehit istemiyorsunuz hem de savaş istiyorsunuz böyle dünya yok ki
    Beyaz show daki misafir ve izleyicileri o zor günlere biraz duyarlı olmaya çağırmış olması
    Bu kadar genç asker polis çocuk anne baba ölürken orda hiçbir şey yokmuş gibi gülüp eğlenmeyin en azından programın başında bir mesaj yollayın diye itham etmesinin neresi kötü biri açıklasın.
    1 -5 ... kelagerm
  5. 4.
    ayşe öğretmenin programına katıldığı tırsak beyaz şimdi rahat yatağında osura osura uyuyor.
    ... lazkartal
  6. 5.
    Ben gökyüzü olsam sana kuş olmak yakışır.

istediğin kadar uzağa git. Hep aynı gökyüzünü paylaşacağız.

Yanlış olduğunu bile bile yürüdüğüm yolsun sen.
    ... burakinyjs21